Yapay Kaliteli Şimşir Ağacı 3 Katlı 155 cm

% 55 indirim
750,00TL
334,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Yapay Kaliteli Şimşir Ağacı 3 Katlı 155 cm;

 

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Yapay kaliteli şimşir ağacı 3 katlı 155 cm stoklarımızda bulunmaktadır.Yapay ağaç, Yapay akasya ağacı, Toptan yapay ağaç, Yapay ağaç toptancıları, yapay top şimşir ağacı, yapay şimşir top


Yapay Kaliteli Şimşir Ağacı 3 Katlı 155 cm Özellikleri;

·        Yapay Ağaç Yüksekliği: 155 cm

   Küçük boy şimşir çapı: 20 cm

   Orta boy şimşir çapı: 25 cm 

   Büyük boy şimşir çapı: 36 cm

·        

·         Paket içeriği: 1 adet 155 cm boyunda top şimşir ağacı

 

Yapay Kaliteli Şimşir Ağacı 3 Katlı 155 cm; 

Yapay Ağaç gövdesi gerçek ahşap dallardan oluşmaktadır. Yapay top şimşir üzerindeki dallar plastik malzemeden üretilmiş olup, dokunduğunuzda dahi gerçek olup olmadığını anlayamazsınız. Yapay şimşir ağacı saksı içerisine konumlandırılmamış halde gönderilecek olup, siz ürünü bu şekli ile dekorunuzda kullanabilirsiniz yada daha güzel bir görüntü elde etmek için; Daha büyük bir plastik yada ahşap bir saksı alıp, saksının alt kısmını beyaz mıcır taş ile doldurup üzerine yapay ağacı koyup saksının boğaz kısmına kadar tekrar beyaz mıcırla taşla kapladığınızda çok daha kaliteli ve kusursuz bir görüntü elde edebilirsiniz. Siz bu uygulamayı yaptığınızda yapay ağacın boyu 1.80 metreye yaklaşacaktır. Yukarıdaki saydığımız bu işlemleri yapmak size çok cüzi bir fiyata maal olacaktır. Bizim bunu yapmamamızın sebebi ise ürününü kargo ile gönderiyor olmamızdır. Yapay ağaçlarımızda %100 memnuniyet garantisi vardır. 

Yapay ağaçlar sipariş üzerine yapıldığı için iade alınmaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.