Yapay çiçeklerin ev dekorasyonu için kullanımında ne kadar yaygın olduğu kabul edilen bir gerçek; özellikle yapay çiçek üretimindeki teknolojik ilerlemeler sayesinde canlı çiçek görüntüsü ve dokusu sağlandığı için uzun sürede bu şekilde devam edeceğe benziyor.

Yapay çiçeklerin canlı çiçek kalitesinde üretilmeye başlanması ile çok farklı dekoratif süs eşyaları da firmalar tarafından tüketicilerin beğenisine sunuldu.Bu yazımızda son dönemlerde oldukça popüler hale gelen neredeyse gittiğimiz her evin kapısında farklı formlar da,farklı malzemelerden yapılmış olan kapı süsleri…Kapı süslerinin popüler hale gelmesi ile piyasaya birçok farklı modelde farklı yerlerde kullanılmak üzere  kapı süsü modeli çıkarıldı,örneğin çocuk odaları için oldukça tercih edilen modeller bunlar.Diğer bir kullanım alanı ise ev giriş kapılarında kullanılmak üzere tasarlanan modeller.Bu modeller  strafor halkalar üzerine yapay çiçekler,yeşil ara dallar  kullanılarak tasarlanan modeller.Kullanılan çiçeklerin türü,rengi evinizin dekorasyonu ve tarzı ile ilgili gelen misafirlerinize fikir verecektir.

Şimdi size ekimiz tarafından dizayn edilen kapı süsümüzden bahsetmek istiyoruz. Strafor kalıp üzerine yerleştirilmiş yoğun yeşil yapraklar kullanılmış ve bu yeşilliğe hareket katması için beyaz tomurcuk dallarda aralara serpiştirilmiştir.Bu şekilde ferah ve dolgun bir görünüm sağlanmıştır.Daha sonra ise ekru beyaz ton aralığında ve açık pembe renginde güller yerleştirilmiştir.Son olarak kapı süsüne hareket katmak için beyaz kurdeleler bağlanarak aşağı doğru sarkıtılmıştır. Kullanılan çiçekler gerçeğe yakın görüntü ve kalitededir bu yüzden  uzun süre kullanabilirsiniz.Yalnızca ev giriş kapılarınızda değil bahçe giriş kapılarınızda da rahatlıkla kullanabilmeniz için bahar dalı kapı süsümüzde sudan etkilenmeyen türde malzemeler kullanılmıştır. Mutlu günler dileriz…