Islak Lale Gelin Çiçeği Pembe Şöleni 3lü Set

% 44 indirim
270,00TL
149,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Islak Lale Gelin Çiçeği Pembe Şöleni 3lü Set;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Islak Lale Gelin Çiçeği Pembe Şöleni 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.

Islak Lale Gelin Buketi, Islak Lale Gelin Çiçeği, 2017 Islak Lale Gelin Buketi Fiyatları, Lale Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Islak Lale Gelin El Çiçeği, Pembe Lale Gelin Buketi, gelin tacı

Islak Lale Gelin Çiçeği Pembe Şöleni 3lü Set Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 35 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: Islak laleler, taş pıtırcık ara dallar, pudralı lavantalar, yaprak dallar ve kurdelalar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin çiçeği, gelin tacı ve damat yaka çiçeği 

Islak Lale Gelin Çiçeği Pembe Şöleni 3lü Set; 

Islak lale gelin buketi pembe şöleni 3lü se tarafımızdan tanzim edilmiştir. Islak Lale Gelin Buketinde kullandığımız laleler kaliteli gerçek dokulu ıslak lalelerdir. Dokunduğunuzda dahi gerçek olup olmadığını anlayamazsınız. Asla köpük yada kağıt değildir. Her bir ıslak lale gelin buketi içerisinde; 17-18 arası lale, lavantalar taş pıtırcıklar ve yapraklar bulunmaktadır. Lale gelin çiçeğinin alt kısmı jut kendir ile sarılmış ve üzerinden 90 ar cm uzunluğunda 3 renk kurdela sarkıtılmıştır. Çok şaşalı muhteşem bir görüntüsü vardır. Bu mutlu gününüzde sevincinize sevinç katacak ve bütün gelinlerden farklı olacaksınız. Gelin buketimiz ıslak laleden yapıldığı için görüntüsü canlı çiçek gibi olup, yapay olduğu için de yaşadığınız sürece hatıralarınıza tanıklık edecek olup hiçbir zaman dağılıp bozulmayacaktır. Bir ömür mutluluklar dileriz.

 

Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.