Kuru Çiçek Cipso Demeti Mürdüm

% 36 indirim
20,00TL
12,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: toptan kuru çiçek

Kuru Çiçek Cipso Demeti Mürdüm Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek cipso demeti Mürdüm stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti

doğal cipso, kuru cipso, kuru çiçek cipso 

Kuru Çiçek Cipso Demeti Mürdüm Özellikleri; 

  • Kuru çiçek cipso demetinin ortalama çapı: 10-15 cm
  • Kuru çiçek cipso demeti uzunluğu: 28-30 cmAdının cipso olması sizi şaşırtmasın. Bizim kültürümüzde çöven, helvacı kökü ve sabun çiçeği olarak yer alır. Latince adı olan gypsophila kelimesinden cipso olarak türemiştir. Taze hali kadar kuru hali ile de pek çok yararı bulunmaktadır. Örneğin kalın kökleri helva yapımında kullanılır. Bu nedenle helvacı kökü denir. Sabun yapımında kullanıldığı için de sabun çiçeği şeklinde çağrılır. En bilinen adı çöven veya çöven otudur. Ürünümüz kuru çiçek cipso demeti mürdüm rengiyle dekoratif açıdan harika bir süs opsiyonu sunuyor. Hem rengi hem de doğal görünümü var.

Hepimizin malumudur ki renklerin insan psikolojisinde oldukça önemli tesirleri bulunuyor. Eşyalarda kullanımından firma logolarındaki renk seçimine kadar pek çok alanda renklerin bu etkisi kullanılır. Bunlardan mürdüm renginin gözleri ve sinirleri rahatlattığı bir gerçektir. Migrenden guatr hastalığına, boğaz ağrısından tansiyona kadar birçok rahatsızlıklarda insan psikolojisine pozitif tesir eder. Ürünlerimizden kuru çiçek cipso demeti mürdüm tamamen doğal ortamda kurutulması ve son halini almasına kadar her süreçte kimyasal, kanserojen madde kullanılmamasıyla fark yaratır. Kuru cipso, mürdüm renkle buluşunca hem rengin hem de bitkinin olumlu tesiri katlanıyor.

Diğer renklere sahip kuru çiçeklerimizi de inceleyebilir, size uygun olanına karar vererek siparişinizi verebilirsiniz. Kredi kartı geçerli olup, uygun vade ve taksit seçenekleri mevcuttur. Banka kartı ve havale ile ödeme imkanı da var. Anlaşmalı kargo firmaları da sektörün ileri gelenlerindendir. Zamanında, süratli ve güvenli teslimat konusunda deneyimliler. Piyasada bilinen cılız ve kırılgan ürünlerin  tersine, bizim ürünlerimiz kolay dağılmayacak yapıdadırlar. Kargoya verilen ürünler, olası darbelere dayanıklı uygun ambalajlarla kapınıza kadar teslim edilmektedir. Bize güvendiğiniz için teşekkürler. Memnuniyetinizi dostlarınıza da iletin.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.