Kuru Çiçek Dağ Tüyü otu

% 33 indirim
14,99TL
9,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Çiçek Dağ Tüyü Otu Fiyatları;

     Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek luna dağ tüyü otu stoklarımızdabulunmaktadır. 

Kuruçiçek, kuru dağ tüyü otu, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, doğal kuruçiçek, kuru dağ tüyü demeti demeti 

Kuru Çiçek Dağ Tüyü Otu Özellikleri; 

  • Kuru çiçek dağ tüyü demeti uzunluğu: 45-55 cm
  • Bir adet kuru cicek dağ tüyü otunun genişliği: 20 cm 


                Duygularınızı en etkili biçimde anlatmanın yolu, çiçekleri kullanmaktan geçmektedir. Çoğu zaman pişmanlıklarınızı, sevinciniz, üzüntünüzü, sevginizi yüzlerce kelimeyi kullanarak anlatamazsınız. İmdadınıza çiçekler yetişir. Onlara değişik anlamlar yükler, bu anlamları çiçekleri verdiğimiz kişiden anlamasını bekleriz. Gerçekten tarihin her anında duyguların sembolü olan çiçekleri doğru tanımak ve tanıtıcı bilgilerini sunarak hedef kitleye doğru ulaşmak için çalışmaktayız. Bu nedenle satmış olduğumuz ürünlerin tanıtımına kuru çiçek dağ tüyü otu ile devam ediyoruz.

                Renklerin insanlar üzerindeki etkileri araştırılmış ve birçok raporda moral verici nitelikte oldukları kanıtlanmıştır. Bunun bilincinde olarak çiçeklerin en doğal hali ile sizlere ulaşmasına özen gösteriyoruz. Kuru çiçek seçeneklerimizin tamamında doğanın en kaliteli ve verimli çiçekleri kullanılmakta, üzerinde daha fazla dal ve sürgün olmasına dikkat edilmektedir.  Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlanmakta, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirler alınmaktadır. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır.

                Canlı bir görünüme sahip olan kuru çiçek dağ tüyü otu ürünümüz entegre tesislerde en modern şekilde ve yapısına zarar vermeden üretilmektedir. En ufak dokunuşta dahi paramparça olan çiçeklerin aksine dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeni ile yıllara meydan okumaktadır. Tüketici kanunu kapsamında bulunan tüm haklarınızın geçerli olduğu firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli ürünü, modern hizmet anlayışı ve geleneksel yöntemlere bağlılık ile harmanladık ve sizlere sunduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmetin öncülerinden olmaktan gurur duyuyoruz. Kargolama seçeneklerimizde en hızlı ve güvenli olanın analizi yapılmakta ve ona göre iletim yapılmaktadır. Dilerseniz üretim aşamasında iletişime geçerek kişisel taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.