Islak Delux Orkide Lilyum Şöleni Gelin Çiçeği Fuşya Beyaz 2li set

% 36 indirim
250,01TL
159,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Islak Delux Orkide Lilyum Şöleni Gelin Çiçeği Fuşya Beyaz 2li set;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Islak Delux Orkide Lilyum Şöleni Gelin Çiçeği Fuşya Beyaz 2li set stoklarımızda bulunmaktadır.

Orkide Gelin Buketi, Orkide Gelin Çiçeği, 2017 Orkide Gelin Buketi Fiyatları, Orkide Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Beyaz Gelin Buketi 

Islak Delux Orkide Lilyum Şöleni Gelin Çiçeği Fuşya Beyaz 2li set;

  • Buket Uzunluğu(sap dahil): 60 cm
  • Buket genişliği: 15 cm
  • Çiçek İçeriği: orkide, lilyum , yapay başak, cipsolar, yeşillik garnitürler, ara dallar, yaprak dallar inci ve kurdeleler bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin buketi ve damat yaka çiçeği 

Islak Delux Orkide Lilyum Şöleni Gelin Çiçeği Fuşya Beyaz 2li set

Orkide Gelin Çiçeği tarafımızdan tanzim edilmiştir. Orkide gelin çiçeğinde kullandığımız yapay çiçekler kaliteli kumaştan üretilmiştir. Asla köpük yada kağıt değildir. Her bir orkide gelin çiçeği’nin çok şaşalı muhteşem bir görüntüsü vardır. Alışılmışın dışında bir gelin çiçeğidir. Farklı olmak isteyen gelin adaylarımız için bulunmaz bir gelin çiçeğidir.  Bu mutlu gününüzde sevincinize sevinç katacak ve bütün gelinlerden farklı olacaksınız. Bir ömür mutluluklar dileriz.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.