Sarkan Sümbül Orkide Lilyum Kokteyli Gelin Çiçeği Beyaz 3lü set

% 37 indirim
300,00TL
189,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Sarkan Sümbül Orkide Lilyum Kokteyli Gelin Çiçeği Beyaz 3lü set;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Sarkan Sümbül Orkide Lilyum Kokteyli Gelin Çiçeği Beyaz 3lü set stoklarımızda bulunmaktadır.

Orkide Gelin Buketi, Orkide Gelin Çiçeği, 2017 Orkide Gelin Buketi Fiyatları, Orkide Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Beyaz Gelin Buketi 

Sarkan Sümbül Orkide Lilyum Kokteyli Gelin Çiçeği Beyaz 3lü set;

  • Buket Uzunluğu(sap dahil): 60 cm
  • Buket genişliği: 15 cm
  • Çiçek İçeriği: orkide, lilyum, sarkan sümbüller, kuru çiçekler, cipsolar, garnitür yeşillik dallar, ara dallar, yaprak dallar ve kurdeleler bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin buketi gelin tacı ve damat yaka çiçeği 

Sarkan Sümbül Orkide Lilyum Kokteyli Gelin Çiçeği Beyaz 3lü set

Orkide Gelin Çiçeği tarafımızdan tanzim edilmiştir. Orkide gelin çiçeğinde kullandığımız yapay çiçekler kaliteli kumaştan üretilmiştir. Asla köpük yada kağıt değildir. Her bir orkide gelin çiçeği’nin çok şaşalı muhteşem bir görüntüsü vardır. Alışılmışın dışında bir gelin çiçeğidir. Farklı olmak isteyen gelin adaylarımız için bulunmaz bir gelin çiçeğidir.  Bu mutlu gününüzde sevincinize sevinç katacak ve bütün gelinlerden farklı olacaksınız. Bir ömür mutluluklar dileriz.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.