Handmade Beton Saksı 6 cm Modüler Model-18 Taş Rengi

% 50 indirim
30,00TL
14,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: beton saksi succulent

Handmade Beton Saksı 6 cm Modüler Model-18 Taş Rengi Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Handmade Beton Saksı 6 cm Modüler Model-18 Taş Rengi stoklarımızda bulunmaktadır. 

Yapay Ağaç Tanzimi, Yapay Succulent, Yapay Sukulent, Yapay Çiçek, Toptan Yapay Çiçek Tanzimi, Beton Saksı, Yapay Çiçek Toptancıları, Toptan Yapay Çiçek, Yapay Ağaç, Mermer desenli beton saksi, Beton Saksı, Saksı Çeşitleri, Hediyelik saksı, Taş desen beton saksılar

Handmade Beton Saksı Özellikleri; 

  • Yükseklik: 6 cm  Ayrıntılı saksı ölçüleri son resimde mevcuttur.

Tek olarak kullanabileceğiniz gibi modüler geometrisi ile yanyana farklı açılarda dizerek değişik şekiller de çıkarabilirsiniz. Bunun için birkaç adet satın almanız gerekir.

El yapımı 1. kalite beton saksıdır. Şekli bozuk kalıba tam oturmamış gözenekleri çıkmış saksıları titizlikle eleyip hatasız 1.kalite olanlar gönderilmektedir.Dış mekan kullanımına uygundur. Beton Saksılar çizilmeye ve kırılmaya son derece dayanıklı malzemedir. Plastik ürünler gibi sağlığa hiçbir zararı yoktur. 

Mermer desenli beton saksılar içerisine strafor köpük koyarak yapay çiçeklerle süsleyebilir. Üzerini taş yada yosun ile kaplayabilirsiniz. Not: Ürün fabrikasyon olmayıp silikon kalıplara elle harç dökülerek yapılmıştır. Harç içerisine giren boya da göz kararı konulduğu için görseldeki desene ve tona yakın olan gönderilecektir. Her bir saksı diğerlerinden desen olarak farklıdır.

Kullanılan beton saksı harcını 15kg lık torbalarda sitemizden temin edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.