Bellanca Pudra Ortanca Orkide Şakayık Güller Karnavalı Gelin Buketi 3lü Set

% 40 indirim
350,00TL
209,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Bellanca Pudra Ortanca Orkide Şakayık Güller Karnavalı Gelin Buketi 3lü Set;

Gelin Buketi Gelin Tacı ve Damat Yaka Çiçeği hediyemizdir.

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Bellanca Pudra Ortanca Orkide Şakayık Güller Karnavalı Gelin Buketi 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.


Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Kuru Gelin Çiçeği, Kuru ÇiçekBellanca Pudra Ortanca Orkide Şakayık Güller Karnavalı Gelin Buketi 3lü Set Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 35 cm
  • Çiçek İçeriği: İri şakayık güller(her birinin çapı 10 cm), ortanca, yaban orkidesi, kuru çiçekler, tomurcuk güller, yapay başak, ara dallar, yeşillik yaprak dallar, okaliptüs, cipsolar taş pıtırcık, ve kurdeleler bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin çiçeği ve damat yaka çiçeği

 

Bellanca Pudra Ortanca Orkide Şakayık Güller Karnavalı Gelin Buketi 3lü Set

Gelin Çiçeği özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Çiçeği'nde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir.  Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.