• Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Sarı 7 Dallı
 • Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Sarı 7 Dallı

Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Sarı 7 Dallı

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Sarı Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Sarı Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Yeşillik Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster


Sarı Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Özellikleri;

 

 • Demetin Adı: Sarı Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti
 • Ürün için kod: yc784sarı
 • Demetteki dalların sayısı: 7 tane
 • Bir daldaki sürgün adedi: 4 adet
 • Toplam sürgünlerin adedi:28 tane
 • Yapay Yeşillik Demeti için yükseklik:30 santimetre
 • Yapay demet için genişlik: 15 santimetre

 

Sarı Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti ve Tasarımında Yardımcı Teknik Çizim Uygulamaları;
 

Teknik resim genel olarak makine parçaları, yapılar ya da mühendislik gerektiren üretim sürecinde üretilecek nesnenin ölçülerini de gösteren bir çeşit değerli görsel kopyadır. Bu işlemin yapılması kendi içinde özel bir dil gerektirip, simgeler, rakamlar ve özel çizgilerden bolca yararlanılır. Sarı Cipsolu Yeşillik Demeti gibi yapay çiçeklerde yine üretimden önce böylesi bir teknik kopya hazırlanabileceği gibi estetik yönü ağır basan bir ürün olması sebebiyle daha çok eskizler çıkarma yöntemiyle kombine edilmiş çizimler tercih edilmektedir. Bu yöntemler birbirinden ayrılamayacağı gibi teknolojiden bağımsız olmaları da düşünülemez. Öyle ki teknik resimde serbest çizimlerden de yararlanılır, teknik ölçülendirmeye yarayacak çizim araçları ile de çalışılır. Ancak bu iki durumda da mutlaka bilgisayar ortamında ölçümlendirme ve tasarımlama sürece dâhil olacaktır.

 

Sarı Cipsolu Yeşillik Demeti İçin Teknik Resim Oluşturma Süreci;
 

Bir nesne olarak, sarı Cipsolu Yeşillik Demeti gerçek bitkilerden esinlenerek kâğıt üzerine aktarılmaktadır. Öncelikle görünümün oluşturulmasına dair problemler tespit edilir ve bir fikir oluşturulur. Problemin tespit edilip, tasarımla ilgili fikirlerin oluşturulması süreci uzun ya da kısa sürebilir ve defalarca tekrar edilmesi gerekebilecek bir aşamadır. Tasarımın nasıl yapılacağına dair karar verildikten sonra, geliştirme ve çözümleme aşamaları da kendi içinde tekrar eden bir süreçtir ve ihtiyaç duyulması halinde tekrar sürecin başına dönülerek problemlerin tespiti ve fikir oluşturma yeni duruma göre değerlendirilir. Sarı Cipsolu Yeşillik Demeti için nihai tasarım kararı verildikten sonra, bu karar uygulamaya konur ve belgelenir.

 

Herhangi bir projenin teknik resim ile dile getirilmesinin avantajları vardır. Bu avantajlardan en önemlisi diller üstü bir simgesel anlaşma aracı olmasıdır. Dolayısıyla dünyanın neresinde olursa olsun teknik resim ile anlatılmış bir nesne mutlaka anlaşılacaktır.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.