Gelin Buketi Zoya Pembe Şakayıklar ve Beyaz Ortanca 2li Set

% 44 indirim
180,00TL
99,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Buketi Zoya Pembe Şakayıklar ve Beyaz Ortanca 2li Set;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Buketi Zoya Pembe Şakayıklar ve Beyaz Ortanca 2li Set stoklarımızda bulunmaktadır.

Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Toptan Gelin Buketi, Toptan Gelin Eli, Beyaz Gelin Buketi, Gelin El Çiçeği, Gelin Buketi Modelleri

Gelin Buketi Zoya Pembe Şakayıklar ve Beyaz Ortanca 2li Set;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 35 cm
  • Çiçek İçeriği: Ortanca çiçekleri, iri şakayık güller, kuru çiçekler, yapay nar, taş pıtırcık ve yapraklar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin buket ve damat yaka çiçeği 

Gelin Buketi Zoya Pembe Şakayıklar ve Beyaz Ortanca 2li Set

Gelin Buketi özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir ve dolu doludur. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Buketinde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır. Gelin çiçeği yapay çiçeklerle tasarlandığı için çok uzun yıllar hatıralarınıza şahitlik eder ve nesilden nesle aktara bilirsiniz.

Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

 

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 99.99
2 50 99.99
3 33.33 99.99
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 99.99
2 50 99.99
3 33.33 99.99
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 99.99

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.