Zelos Karanfil Gelin Buketi 2li Set Pembe Tonlar

% 36 indirim
109,99TL
69,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Zelos Karanfil Gelin Buketi 2li Set Pembe Tonlar;

Gelin Buketi Gelin Tacı ve Damat Yaka Çiçeği 

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Zelos Karanfil Gelin Buketi 2li Set Pembe Tonlar stoklarımızda bulunmaktadır.Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2016 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Toptan Gelin Buketi, Toptan Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Toptan, Toptan Gelin Buketi, Toptan Gelin Çiçeği, Toptan Gelin EliZelos Karanfil Gelin Buketi 2li Set Pembe Tonlar Özellikleri;

·         Buket Yüksekliği: 30 cm

·         Buket Çapı: 25 cm

·         Çiçek İçeriği: Karanfiller(her birinin çapı 5 cm), pudralı lavantalar, cipsolar , ara dallar, yaprak dallar, doğal rafya ve kurdelalar bulunmaktadır.

·         Paket içeriği: 1 adet gelin buketi ve damat yaka çiçeği

 

Zelos Karanfil Gelin Buketi 2li Set Pembe Tonlar; 

Gelin Buketi özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Buketinde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Gelin buketlerinde öne çıkan renkler arasına giren morun ihtişamı ile  asaletinin yanında krem rengin zarafetini yansıtan gelin çiçeği rozes tasarım buketimiz karşınızda. Gelinlik tercihinizi klasik beyazdan yana kullandıysanız eğer rozes gelin çiçeği sizin için yerinde bir tercih. Gelin buketinin son dönemlerde düğün fotoğraflarının favori aksesuarı haline geldiğini düşündüğümüzde, düğün fotoğrafçınızın da katkılarıyla tasarım buketimizle harika düğün fotoğrafları elde edebilirsiniz. Tasarım olan buket ve yaka çiçeğinin  içerisinde kullandığımız tüm çiçekler yurtdışından özel sipariş üzerine getirtilmekte olup tamamı birinci sınıf ipek kumaştır. Çiçeklerimizin  kumaş kalitesi son derece iyi olduğu için düğün töreninizden sonra istediğiniz koşullarda eviniz de saklayabilir ya da tercih ettiğiniz herhangi bir yerde dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Gelin Çiçeği rozes gelin çiçeğimizin yanında   çiçeğinize takım olarak tasarlanmış  olan yaka çiçeği(damatlık smokinlerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.) firmamızın hediyesidir.

 

Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.