• Kasımpatı Demeti (Fuşya Pastel Top)
 • Kasımpatı Demeti (Fuşya Pastel Top)

Kasımpatı Demeti (Fuşya Pastel Top)

% 34 indirim
14,90TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: fusya kasimpati

Fuşya Pastel Top Kasımpatı Demeti Fiyatları;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Fuşya Pastel Top Kasımpatı Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Kasımpatı Demeti Fiyatlarının Göster

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Fuşya Pastel Top Kasımpatı Demeti Özellikleri;

 

 • Yapay çiçeğin kodu: c361
 • Yapay çiçek adı: Fuşya Pastel Top kasımpatı Demeti
 • Demetin üzerindeki toplam çiçek sayısı: 10 adet
 • Demetlerdeki dal sayısı: 5 tane
 • Her dalın Kasımpatı Demeti çiçeği adedi: 2 adet
 • Çiçek çapı: 4 santimetre
 • Kasımpatı Demeti uzunluğu: 32 cm
 • Demetin çapı: 20 santimetre

 

Fuşya Pastel Top Kasımpatı Demeti Tasarımında Kullanılan Bilgisayar Programları Hakkında Teknik Bilgi;

 

Grafik, her türlü tasarım gerektiren işlemin djital ortamlarda yapıldığı bir alandır. Fuşya pastel top Kasımpatı Demeti için tasarımın büyük bir kısmı AutoCAD gibi üç boyutlu görsel oluşturma programlarının yanı sıra, corelDRAW ve Photoshop gibi programlarda kullanılmaktadır.

 

Genel olarak grafik dosyaları bilgisayar ortamında ikiye ayrılır; 1. Vektörel, 2. Taramalı. Aralarındaki en temel fark taramalı yani raster grafik dosyaları piksellerden oluşan dosyalar olup, vektörel dosyalar ise sayısız çizgi ve eğrilerden oluşan dosyalardır. Birbirlerine karşı üstünlükleri ve tercih edilmeme nedenleri olan bu programlar yapay çiçek tasarımında gereken alanlarda ihtiyaca göre kullanılırlar.

 

Kasımpatı Demeti Tasarımında Vektörel ve Raster Özellik Gösteren Grafik Tasarım Programlarının Birbirine Karşı Üstünlükleri ve Zayıflıkları;

 

Hem vektörel hem de taramalı grafik tasarım programları ortak olark web tasarımında kullanılmaktadır. Bu alanda yapay çiçek sektörünte tanıtım siteleri hazırlamak üzere kullanımları yaygındır. Ancak doğrudan nesne tasarımı ya da gerçek bir cismin üzerinde yapılacak değişimleri fotoğraf üzerinde yapılması konusunda kullanılan grafik programları farklılık gösterecektir.

 

Teknik özellikler içeren pastel top Kasımpatı Demeti gibi yapay çiçek çizimlerinde vektörel programlar kullanılır. Bunun sebebi yüksek kalitede görüntü elde edebilmektir. Çünkü görsel bu durumda ne kadar büyütülürse büyütülsün kalitesinden bir şey kaybetmemektedir. Corel Corporation’ın geliştirdiği CorelDRAW vektör tabanlı grafik tasarım araçlarından en çok tercih edilenidir. Fotoğraflar üzerinde düzenleme yapılması gerektiği durumlarda ise, taramalı grafik tasarım programları kullanılmaktadır. AdobeSystem’in geliştirmiş olduğu Photoshop programı fotoğrafların tasarım amacıyla düzenlenmesi amacıyla kullanılan en yaygın programdır. Vektörel olanlara göre resim büyütüldüğünde flu bir etki oluşması, kalitenin düşmesi dezavantajıdır.  larak kullanabilirsiniz. Gül demetini istediğiniz şekilde ayırıp bölüp parça parça da kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.