Bahar Dalı (Açık Pembe Zarif Uzun Dal)

% 34 indirim
12,00TL
7,89TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • 2-3 gün içindeÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: yapma bahar dali

Bahar Dalı (Açık Pembe Zarif Uzun Dal) Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Açık Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı stoklarımızda bulunmaktadır. 


Tüm Tek Dal Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Bahar Dalı Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Dalı Fiyatlarını GösterAçık Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Özellikleri;

 

 • Yapay çiçeğin ismi: Açık Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı
 • Kodu: e43açıkpembe
 • Bahar Dalı dal sayısı: 2 adet uzun 2 adet kısa olmak üzere 4
 • Çiçeklerin çap uzunlukları: 3 santimetre
 • Uzun dal çiçek yükseklikleri: 85 santimetre
 • Uzun dal çiçek için çap uzunluğu: 30 cm

 

Açık Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Yapmada Kullanılan Viskon Kumaşların Yapısında Bulunan Filamentlerin Dayanıklılığa Etkisi;
 

Çok çeşitli elyaf türleri olup, bu farklı elyafların karışımından elde edilen özel iplik yapılarının açık pembe zarif uzun dal Bahar Dalı yapay çiçeği gibi ürünlerin yapımında kullanımı yaygınlaşmaktadır. Elasten, polyesyer ya da viskon türünde elyaflar karışım iplik elde etmede sıkça kullanılırlar. Değişik amaçlarla karışım iplik yapılmaktadır ancak, yapay çiçek üretme amacıyla sentetik kumaş imalatında karışım iplik kullanımı genellikler dayanımı artırmak, uzun süreli kullanım sağlamak ve estetik özellikleri olan nesneler elde etmek amacıyladır. Bu amaç gerçekleştirilmeden önce iplik pek çok testten geçirilir. Kopmaya karşı, yırtılmaya karşı, boyut farklılaşmasına ve sürtünmelere karşı ne kadar dayanıklı olduğuna laboratuar ortamında bakılır. Bu deneylere ek olarak, kaliteyi artırmak için karışıma dahil edilmek üzere ek malzemeler üzerinde durulmuş ve açık pembe zarif uzun dal Bahar Dalı için uzun ömür müşteriler için sağlanmaya çalışılmıştır.

 

Bu çalışmaların yanı sıra konstrüksiyonun dokuma için büzülme yaratacak değerlerinin hesaplanması, bu hesapları yapacak teknoloji k desteği sağlayacak bilgisayar programlarının geliştirilmesi, sanfor değerlerinin neme maruz bırakmak suretiyle tespit edilmesi, farklı koşullara maruz bırakılan, karışım iplikten yapılmış kumaşın performans değerlerinin tespiti ve teknik değerlendirmeler yapılmıştır.

 

Açık Pembe Zarif Uzun Dal Bahar Dalı Çiçeklerinde Polyester;
 

Bin dokuz yüz kırk bir yılında ilk defa ticari olarak üretimi yapılmaya başlanan Polyester o dönemde en çok Amerika Birleşik Devletlerinde ve İngiltere’de yaygındı. Bin dokuz yüz elli yılından sonra yapay çiçek üretiminde kullanımı hızla artmış ve sentetik bir lif olarak hemen hemen her alanda üretimi de tüketimi de hat safhaya ulaşmıştır. Petrol elde edilme teknolojisinin gelişmesine de bağlı olarak günümüzde önemi hala devam etmektedir.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89
2 3.945 7.89
3 2.63 7.89
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 7.89

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.