3lü Gül (Kırmızı Uzun Dal Kaliteli)

% 44 indirim
30,00TL
16,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Kırmızı Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül Fiyatları;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kırmızı Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Kırmızı Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül Özellikleri;

 

 • Ürünün Adı: Kırmızı Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül
 • Ürünün kodu: c27kırmızı
 • Bir dal üstündeki Gül sayısı: 3 adet
 • Dal için yaprak-dal adedi: 3 tane
 • Büyük gülün çap uzunluğu: 11 cm
 • Ortanca gülün çap uzunluğu: 8 cm
 • Küçük gülün çap uzunluğu: 4 cm
 • Büyük gülü taşıyan dalın uzunluğu: 75 cm’dir ve ayarlanabilir

 

Kırmızı Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül ve Yapay Çiçek Endüstrisinin Entegre Çalıştığı Tekstil Sanayisi;

 

Tekstil ürünlerinin her türlü sanayi üretiminin içine bir şekilde dahil olması, yapay çiçek sektörü için de geçerli olup özellikle kırmızı uzun dal kaliteli 3’lü Gül gibi çiçek yapısı katmanlı ve gerçeğine yakın görüntü sergileyen ürünlerin temel malzemesini sağlayan endüstri tekstil sanayisidir. Yapay çiçek, uzun bir üretim sürecinin sonunda, karışık bir prosesler bütününün anlamlı sonuçlarından sadece bir tanesidir.  Tekstil sanayisi günümüzde temel olarak üç alanda faaliyet göstermektedir; 1. Endüstriyel kullanım için faaliyet gösteren tekstil sanayisi, 2. Giyim eşyası üretmek amacıyla gerçekleştirilen işlemler, 3. Ev tekstili üretimi.

 

Yapay Çiçek Üretiminde Kullanılan Tekstil Ürünlerinin Elde Edilmesinde Çevresel Sorunlar Ve Kırmızı Uzun Dal Kaliteli 3lü Gül Üretimi İçin Alınmış Tedbirler;
 

İplik üretiminden, kumaşın boyanmasına, artan malzemeden, kumaş sabitleme işlemlerine varana kadar her aşamada kirlilik oluşması kaçınılmaz olan tekstil sektörünün, kırmızı uzun dal kaliteli 3’lü Gül üretiminde kullanılacak kumaşlarla ilgili kısmında gerekli tedbirler alınmıştır. En yoğun konuşulan kirlilik konusu, tekstil sektörünün genelinde atık sular olmakla beraber, fazla enerjiye ihtiyaç duyan bir sektör olması, hava kirliliğine sebep olabilecek atık gazların ortaya çıkması, kesim sonucunda arta kalan katı maddelerin hacmi, ayrıca sanayide kullanılan kimyasallar sebebiyle ortaya çıkabilecek koku diğer sorunlar olarak sıralanabilir.

 

Sorunların minimize edilmesi ve hatta bazılarının tamamıyla engellenmesi mümkündür. Gül yapraklarının üretimi için gereken kumaşın elde edilirken özellikle boyama esnasında ortaya çıkan atık suyun arıtımı yapılır. Farklı yöntemler mevcut olmakla birlikte, arıtım kimyasalları, koagüle etme yöntemleri, suyun filtre edilmesi gibi, kumaşın geçtiği süreçlerde göz önüne alınarak arıtma yöntemleri saptanmaktadır. 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9
2 8.45 16.9
3 5.63333333333 16.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9
2 8.45 16.9
3 5.63333333333 16.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.