Yapay Çiçek ( Çiçekli Sarmaşık Beyaz-Mor)

% 1 indirim
17,00TL
16,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık stoklarımızda bulunmaktadır. 

Yapay Çiçek Genel Bilgi

Tüm Yapay Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Sarkan Sarmaşık Fiyatlarını Göster


Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık Özellikleri;

 

  • Yapay Çiçek ismi: Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık
  • Ürünün kodu: k671beyaz-mor
  • Çiçekli Sarmaşık üzerinde 50’den daha fazla Yapay Çiçek vardır.
  • Toplam uzunluk 2 m’dir.

 

Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık Yapımında Kullanılacak Elyafın Fabrikaya Geldiğinde Kalite Yönetiminin Yapılması;

 

Tekstil hammaddeleri konusunda yeterli bilgiye sahip olunması, işlemlerin başından sonuna kadar sebep olacağı tüm kirliliğin, çevreye olan zararlı etkilerinin önlenmesinde kolaylık sağlayacaktır. Bilgiler genellikle tedarikçilerden alınmakla birlikte yalnızca Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık için kullanılacak tekstil materyalinden değil, lif yapısına uygulanan ön işlemlerin genel bir bilgisi de söz konusu zararlı sonuçların önüne geçmede kullanılmaktadır. Haşıl maddelerinin, atık metallerin, monomer yapılarının biyosit içeren atıkların sadece tür olarak değil, miktar olarak da bilinmesi gerekmektedir.

 

Yöntemler ise geçmişten günümüze deneme yanılma metoduyla son derece kullanışlı ve verimli hale getirilmiştir. Söz konusu Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık için kullanılan tekstil malzemesi, hem yün olmaması sebebiyle hem de yünün ön işlemler sebebiyle ortaya çıkarma ihtimali olan çevresel sorunlarında önüne geçilmiş olur. Zira hem yünün elyaf yapısında mutlaka az da olsa pestisitle karşılaşılması normaldir.

 

Birçok kuruluş yıkanmış yün yapaklarının ne miktarda pestisit içerdiğini belirtmektedir. Ayrıca bilinçli üretici, hammadde sağlayıcıdan yeterli analitik bilgiyi edinemediğinde pestisitlerin kaynağında ayrılmasını sağlayacak yöntemlerin uygulanmasını talep ederek ya da zehirli kimyasal içerdiğini düşündükleri yün hammaddesini almayarak yasal yükümlülüklerini yerine getirmektedirler. Pestisitler çoğu zaman zararlı parazitlerin yaşamasını ve endüstriyel üretim amacıyla yetiştirilen bitkisel ve hayvansal malların mikrop ve virüs yapılarından korunmasını sağlayan kimyasallardır. Ancak bitim işlemlerinde kalıntı bırakması istenmez.

 

Tedarikçiden alınması gereken ve Yapay Çiçek Beyaz-Mor Çiçekli Sarmaşık üretiminde kullanılacak tekstil malzemesi hakkındaki bilgi edinilemediğinde analiz maliyetleri doğrudan üreticinin sorumluluğuna kaldığından atıkların düşük seviyede tutulmasını sağlayacak her türlü önlem için ticari birlikler el ele vermiştir. Lider üreticiler arasındaki bu ortak işbirliği sayesinde kalıntılarda ciddi miktarda bir düşüş yaşanmıştır. Bilinçli tüketici olmak sanıldığının aksine üretici firmalar için de maliyetleri ve çevresel zararları düşüren bir yaklaşım olacaktır.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9
2 8.45 16.9
3 5.63333333333 16.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9
2 8.45 16.9
3 5.63333333333 16.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 16.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.