Cam Güzeli Demeti (Fuşya)

% 26 indirim
12,00TL
8,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • 2-3 gün içindeÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Fuşya Cam Güzeli Demeti Fiyatları;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Fuşya Cam Güzeli Demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 


Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Cam Güzeli Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster


Fuşya Cam Güzeli Demeti Özellikleri;

 

 • Ürün kodu: k185fuşya
 • Çiçeğin ismi: Fuşya Cam Güzeli Demeti
 • Demetlerde en az 20 adet çiçek bulunmaktadır.
 • Çiçek çap uzunluğu 5 cm’dir.
 • Cam Güzeli Demeti çapının uzunluğu: 20 cm
 • Demetin boy uzunluğu: 35 santimetre

 

Fuşya Cam Güzeli Demeti ve Fuşya Renkli Objelerin Mekânlarda Ve Süslemelerde Kullanılmasının Kültürel Ve Psikolojik Etkileri;

 

Canlı bir renk olması sebebiyle koyu ve mat renkleri dengelemek amacıyla kullanılabilecek fuşya renkli dekoratif malzemeler arasında yapay Cam Güzeli demeti, hem çiçek türü olarak kültürümüzdeki yeri hem de renginin iç açıcı olması sebebiyle oldukça tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Renkler hem birer simge olduklarından hem de önemli roller üstlendiklerinden hayatımızın her alanındaki etkileri büyüktür ve hem insan psikolojisi hem de kültürler üzerinde ciddi etkileri vardır.

 

Fuşya genel olarak, nezaketin ve duyarlı bir kimliğin göstergesi olduğundan, yapay Cam Güzeli demeti hediyelik bir eşya olarak son derece uygundur. Tasarımın farklı yönlerini ön plana çıkartmak, belli bir noktaya dikkat çekmek ya da istenmeyen bir noktadan dikkatleri uzaklaştırmak amacıyla kullanılabilecek hoş bir tercihtir. Sarı, turuncu, kırmızı renkler ve bu renklerin farklı tonları, dâhil oldukları nesneler aracılığıyla insan psikolojisinde canlılık yaratıcı bir etkiye sahiptir.

 

Fuşyanın kırmızı ve pembe tonlarında bir renk olması kırmızının heyecanını pembenin ise sakinleştirici etkisini bir arada taşıyan dekorasyon çalışmaları yapılabilecek bir renk olmasını sağlamıştır.

 

Fuşya Cam Güzeli Demeti ve Yapılarda Kullanımı;

 

Barınmak temel bir insan ihtiyacı olup, sadece bu amaçla kullanılan sıradan mekânlar olmakla birlikte, gelişmişliğin ve estetik duyarlılığın bir göstergesi olarak, aynı zamanda donatılmış barınaklar oluşturulmasına da neden olan bir gereksinimdir. Dolayısıyla zamanın beklentilerini karşılayan hem dayanıklı hem de güzel görünümlü fuşya Cam Güzeli demeti gibi nesneler barınma amaçlı kullanılan mekânların gözdesi olmuştur. Yapıların inşasında kullanılan malzemeden, gündelik eşyaların malzemesine kadar seçimler doğrultusunda ek objelerin kullanımı da değişecektir. Bu değişiklikler yalnızca malzemenin yapısından kaynaklanmayıp aynı zamanda coğrafyaya ve kültüre göre de farklılıklar göstermektedir. Tarihi eser sayılabilecek kadar eski yapılarda bile modern yapay çiçek uygulamaları rahatlıkla adapte edilebilir.

 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9
2 4.45 8.9
3 2.96666666667 8.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9
2 4.45 8.9
3 2.96666666667 8.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.