230 cm Yapay 17 Dal Yapraklı Doğal Bambu 40-45 mm Kalın Tip2

% 46 indirim
145,00TL
78,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: bambudekoru yapaybambu bambuçubuk

230 cm Yapay 17 Dal Yapraklı Doğal Bambu Tip2

230 cm Yapay 17 Dal Yapraklı Doğal Bambu Tip2 Gerçek Bambu stoklarımızda bulunmaktadır.

Gerçek Bambu, Yapraklı Bambu, Yapay Yapraklı Gerçek Bambu, Yapraklı Bambular, Dekoratif Bambu, Dekoratif Yapraklı Bambu

230 cm Yapay 17 Dal Yapraklı Doğal Bambu Tip2 özellikleri:

230 cm Yapay 17 Dal Yapraklı Doğal Bambu , isminden de anlaşıldığı üzere gerçek bambu ağacından üretilmiştir.Bambu  Boyu 200cm olup yaprakla birlikte 230cm olmaktadır. Gerçek bambu dünya üzerindeki en dayanaklı, en uzun  ömürlü ve en sağlıklı ahşap türüdür. Gerçek bambunun üzerinde 15 adet 10 yapraklı, 2 adet 20 yapraklı dal  bulunmaktadır. Ürünün gövdesi doğal gerçek bambu olduğu için dış mekan kullanımına, kar, yağmur, çamur güneş her türlü ortam şartına son derece dayanıklıdır. Bambunun üzerinde yaprak dalları bulunmaktadır. Doğal görünümü ile canlı bambu görüntüsünü elde edebileceğiniz  bambu ağaçlar ile hem bahçenizin görüntüsünü zahmetsiz şekilde güzelleştire bilir hem de büyük kullanım alanlarını istediğiniz şekilde bölme işleminde kullanabilirsiniz. Özellikle otel, plaza ve avm’lerin dekorasyonu için biçilmiş bir kaftandır.

Paket içeriği: 1 adet 230 cm uzunluğunda 17 dal yeşil yapraklı gerçek bambu.

Not: Görselde 2 adet bambu çubuk kullanılmıştır.Sepetinize 1 adet ekleyip alım yaptığınızda 1 adet bambu çubuk gönderilecektir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.