Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Açık Pembe

% 35 indirim
19,89TL
12,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: acik pembe ara dal

Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Açık Pembe stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Yeşillik Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster


Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Açık Pembe Özellikleri;

 

 • Demetin Adı: Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Pembe
 • Ürünün Kodu: ae2141açıkpembe
 • Demetteki dalların sayısı: 5
 • Bir daldaki sürgün sayısı: 4 adet
 • Toplam sürgünlerin adedi:20
 • Yapay Yeşillik Demeti için yükseklik:30 cm
 • Yapay demetin genişliği: 15 santimetre

 

Cipsolu Yeşillik Ara Dal Demeti Tasarımında Kompozisyon;

 

Biçim ve form olarak nesneler incelendiğinde, söz konusu nesnenin köşeli mi düz mü yoksa yuvarlak bir forma mı sahip olduğu ilk göze çarpan özellikleridir. Doğada yer alan pek çok bitki gibi pembe cipsolu Yeşillik Demeti de kendine has bir kompozisyonu olan, hem yuvarlak hem de köşeli formlara sahip bileşenleriyle yapay olarak da üretimi yapılan bir nesnedir. Bileşenler estetik olarak bir araya getirilir, hem planlama hem de uygulama dengeli ve uyumlu olur, göze de güzel görünürse iyi bir kompozisyon elde edilmiş olur. Plastik sanatların tamamında en önemli konu kompozisyondur ve yapay çiçek uygulamalarında da yeri önemlidir. Dolayısıyla sanatsal değer taşıyan resimler, heykeller ya da mimari eserler her zaman belli bir estetik algının ürünü olacaklarından yapısal olarak çevreleriyle uyumlu objelerle tamamlanırlar ki bu da kendi içinde bir kompozisyon oluşturmaktadır. Dengeli ve uyumlu olarak parçalar bir araya gelir, kullanılan malzeme ortamın gereklerine uygun olarak seçilir, daha başında görüntünün son hali zihinde canlandırılır, pek çok sayıda çizimler yapılarak en uygun eskizlerde karar verilir. Cipsolu Yeşillik Demeti için kendi içinde kompozisyon oluşturma da diğer tüm sanatsal yapı ve uğraşlarda olduğu gibi kendisini gösterir. Doğal olana yaklaşmak adına teknolojiden uzak kalınmaz. Dolayısıyla tasarımın gerçekçi olması kadar modern olması da yapay çiçek üretiminde önemli bir husustur.

 

Form olarak herhangi bir nesne sınırlarını diğer nesnelerden kendine has biçimiyle ayırmaktadır. Kendine ait bir karakteri olan doğadaki pek çok bitkiden biri olan pembe cipsolu Yeşillik Demeti de geometrik olarak tasarıma aktarılabilecek bir yapıdadır. Temel olarak yuvarlak ve üçgen hatlara sahiptir ve bu geometrik şekillerin sayısız varyasyonu ile çizimi ve tasarımı yapılmaktadır. Çizimleri esnasında iki boyutlu olarak tasvir edilen bitki, üretimin son aşamasında gerçeğine uygun bir yapay çiçek formuna dönüştürülür.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.