İri Yapraklı 110 cm Yapay 8 Dal Gerçek Bambu

% 40 indirim
60,00TL
35,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: dekorasyon yapay bambu kaliteli

İri Yapraklı 110 cm Yapay 8 Dal  Gerçek Bambu

İri Yapraklı 110 cm Yapay 8 Dal Yapraklı Gerçek Bambu stoklarımızda bulunmaktadır.

Gerçek Bambu, Yapraklı Bambu, Yapay Yapraklı Gerçek Bambu, Yapraklı Bambular, Dekoratif Bambu, Dekoratif Yapraklı Bambu, Seperatör ara bölme bambu 

İri Yapraklı 110 cm Yapay 8 Dal Yapraklı Gerçek Bambu özellikleri:

İri Yapraklı 110 cm Yapay 8 Dal Yapraklı Gerçek Bambu, isminden de anlaşıldığı üzere gerçek bambu gövdeden üretilmiştir. Gerçek bambu dünya üzerindeki en dayanaklı, en uzun  ömürlü ve en sağlıklı ahşap türüdür. Gerçek bambu çubuğun üzerinde  toplamda 8 adet yapay bambu dalı yaprağı bulunmaktadır. Ürünün gövdesi doğal gerçek bambu olduğu için dış mekan kullanımına, kar, yağmur, çamur güneş her türlü ortam şartına son derece dayanıklıdır. Bambunun üzerinde yaprak dalları bulunmaktadır. Doğal görünümü ile canlı bambu görüntüsünü elde edebileceğiniz  bambu ağaçlar ile hem bahçenizin görüntüsünü zahmetsiz şekilde güzelleştirebilir hem de büyük kullanım alanlarını istediğini şekilde bölme işleminde kullanabilirsiniz. Özellikle otel, plaza ve avm’lerin dekorasyonu için biçilmiş bir kaftandır.

Paket içeriği: 1 adet 110 cm uzunluğunda 8 dal  yapraklı yeşil gerçek bambu.

Not:Yaprakla birlikte 110 cm gelmektedir, bambu çubuk 100 cm e kesilmiştir.

Not: Görselde 2 adet bambu çubuk kullanılmıştır.Sepetinize 1 adet ekleyip alım yaptığınızda 1 adet bambu çubuk gönderilecektir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.