Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizin durumunu mobil uyumlu websitemizden siparişlarim bölümüneden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.


Sipariş adrese getirilip alıcı yerinde bulanmaz ise nasıl bir yol izlenir?

Siparişinizi getiren kurye vermiş olduğunuz iletişim numarasından sizi arayarak bilgilendirir ve siparişinizi size ulaştıracak kişiye ürünü imza karşılığı teslim eder. Resmi ve özel kurumlarda kendi prösedürlerine göre işlem yapılır. Alıcıya ve alıcıya ulaştıracak bir kişiyi kurye bulamaz ise vermiş olduğunuz adrese kargonuzu alacağınız en yakın şubenin bilgileri bildiren bir not bırakır 3 iş günü içerisinde belirtilen şubeden kargonuzu teslim almamanız durumunda Yapay Çiçek Deposu'na geri iade edilir.


Sipariş verdikten sonra adres bilgilerim de değişiklik yapabilirmiyim?

Siparişiniz kargoya verildi aşamasında değil ise 0546 711 09 08 ya da 0538 586 01 98 numaralı telefonlardan bize ulaşarak düzenleme talep edebilirsiniz.


Siparişim cumartesi - pazar teslim edilir mi?

Kargo firmaları cumartesi günleri saat 12.00'ye kadar çalışmaktadır. Pazar günleri ise teslimat yapmamaktadırlar.

Siparişim görsele uygun gelmedi, hasar görmüş ya da kırık geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Sipariş oluşturduktan sonra ürünleriniz kargolanma dan önce kontrol ekibimizin onayından geçer ve gönderilir aksi bir durumda 0546 711 09 08 ya da 0538 586 01 98 numaralı telefonlardan bize ulaşarak destek alabilirsiniz. Ürün size ulaştığında kargo paketi hasarlı ise hemen şube ile iletişim kurup kuryeye Hasar Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekli. Kurye yada kargo şubesi bu konuda ilgili değil ise anında 0545 839 99 99 ya da 0538 586 01 98 numaralı telefonları arayarak detaylı yardımı alabilirsiniz. 


Kargo takip numarasını nasıl öğrenebilirim? Kargom ne kadar sürede teslim edilir?

Siparişiniz depomuzdan kargo firmasına teslim edildikten sonra belirtmiş olduğunuz iletişim numarasına SMS ile takip numarası gönderilir. Dilerseniz websitemizden siparişlerim bölümünde takip numaranızı görebilirsiniz. Kargo şubesinin yoğunluğuna göre siparişleriniz ortalama 2 iş gününde tarafınıza ulaşmaktadır.


Kapıda ödeme hizmeti nedir?

Kapıda ödeme hizmeti, kargo firmaları tarafından siz müşterilerimize sunulan paralı ve özel  bir hizmet olup bu bedel tarafınızdan karşılanacaktır. İade durumunda kargo kapıda ödeme hizmet bedeli tarafınıza iade edilmez. Kapıda ödeme olarak oluşturulan  siparişleriniz de ödemeyi kredi kartı yada nakit yapacaksanız tereddütsüz alacağınız ürünleri sipariş ediniz, tereddüt olduğu takdir de müşteri temsilcilerimiz den yardim isteyerek video dahi isteyebilirsiniz. Kapıda ödeme olarak oluşturduğunuz siparişlerin ödemesi kargoya kredi kartı yada nakit yapıldığı takdirde ürün bedeli iadesi yapılmayacak olup herhangi bir sorun durumunda sizin seçeceğiniz başka ürünler ile değişim yapılacaktır. Kapıda ödeme olarak verdiğiniz siparişlerin faturası mail adresinize siz ürünü teslim aldıktan sonra gönderilecektir.


Kargo ücretli mi? Kargo ücreti ne kadar?

Tüm siparişler için kargo bedeli 12.90 dir. 200 üzeri alımda kargo ücretsizdir ödeme seçeneklerinde ücretsiz kargo seçili olarak gelmektedir.