• Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Fuşya 100gr
  • Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Fuşya 100gr

Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Fuşya 100gr

% 67 indirim
15,00TL
4,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir.Kokulu gerçek kurutulmuş gül yaprağı potpourri fuşya stoklarımızda bulunmaktadır. 

Gerçek Gül Yaprağı, Gül Yaprağı, Düğün, Nişan, Evlilik Teklifi, Kurutulmuş Gül Yaprakları

·         Ürün 100 ger olup 120-140 arası gerçek kutulmuş  kokulu gül yaprağı bulunmaktadır.


Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Fuşya Özellikleri;

Gül yaprakları kutulmuştur. Kurumuş olmasına rağmen çok sert ve sağlam bir yapası olmasından ötürü çok uzun süre kullanabilirsiniz. Kuru gül yaprakları çok hoş parfümlü bir kokuya sahiptir. En özel anlarınızı unutulmaz hale getirmenizde en büyük yardımcınızdır. Gül yaparakları evlilik tekliflerinizin, düğün, nişan vb. Özel günlerinizin vazgeçilmez unsurudur.


                Aşkınızı ifade etmek için kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlarda imdadınıza çiçekler yetişir. Çiçeklerin dilinden anlamak öyle kolay da değildir. Ancak bazı çiçekler ise hangi türünü kullanırsanız kullanın, anlatmak istediğinizi fazlası ile ifade ederler ve çoğu zaman da işinize fazlası ile yararlar. Güller de işte tam da anlatmak istediğimiz çiçeklerin başında gelmektedir. Evlenme teklifiniz esnasında, özür dilerken veya düğün fotoğraflarınızda aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Taze güllerin asaleti ve güzelliği tartışmasız olsa da, kurutulmuş hali de bir o kadar egzotik ve romantiktir. Dilediğiniz her anda güllere ulaşabilmeniz ve bu hizmeti piyasanın çok daha altında ve sektöründe lider olan bir firmadan almak isterseniz, sizlere hizmet sunmaktan onur duyacağız. Değişik kurutulmuş çiçeklerimizin yanı sıra en özel koleksiyonlarımızdan olan kokulu gerçek kurutulmuş gül yaprağı potpourri koyu fuşya 100 gram ürünümüzü sizlere sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.


                Aradan geçen yıllara rağmen ilk günkü güzelliğini ve doğallığını koruması için tasarlamış olduğumuz gerçek kuru gül yapraklarımızda kesinlikle kimyasal ürün kullanılmamakta ve doğallığını daima koruması geleneksel yöntemler yardımı ile modern tesislerde kurutulmaktadır. Her biri diğerinden güzel olan kurutulmuş çiçeklerimiz; düğünlerinizde, evlilik tekliflerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra odanızın hoş bir kokuya sahip olmasını isterseniz kokulu gerçek kurutulmuş gül yaprağı potpourri koyu fuşya 100 gram seçeneğimiz tam size göre. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri, en kısa sürede hazırlıyoruz ve size ulaşımı en rahat olan kargo şirketi ile gönderim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Üstelik taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici her türlü tedbiri alarak ürünlerin parçalanmadan sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Hayatınızın gül yaprağı kadar güzel ve asil olması dileğiyle.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 4.99
2 2.495 4.99
3 1.66333333333 4.99
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 4.99
2 2.495 4.99
3 1.66333333333 4.99
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 4.99

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.