Neora Lüx Güller Erguvan Karanfil Kokteyl Gelin Buketi 2li Set

% 20 indirim
150,00TL
119,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Neora Lüx Güller Erguvan Karanfil Kokteyl Gelin Buketi 2li Set;

Damat Yaka Çiçeği hediyemizdir.

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Neora Lüx Güller Erguvan Karanfil Kokteyl Gelin Buketi 2li Set stoklarımızda bulunmaktadır.


Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Kuru Gelin Çiçeği, Kuru ÇiçekNeora Lüx Güller Erguvan Karanfil Kokteyl Gelin Buketi 2li Set;

  • Buket Yüksekliği: 35 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: İri güller(her birinin çapı:7cm), karanfil, erguvan, okaliptüs, bahar dalı, taş pıtırcık, cipsolar, kuru çiçekler, yeşillik garnitürler, cipsolar, ara dallar, yaprak dallar, kurdeleler ve inciler bulunmaktadır. 
  • Paket içeriği: 1 adet gelin çiçeği ve damat yaka çiçeği

 

Neora Lüx Güller Erguvan Karanfil Kokteyl Gelin Buketi 2li Set

Gelin Çiçeği özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Çiçeği'nde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir.  Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.