Kuru Çiçek Cipso Demeti Naturel

% 34 indirim
14,99TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Çiçek Cipso Demeti Naturel Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek cipso demeti naturel stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti

doğal cipso, kuru cipso, kuru çiçek cipso 

Kuru Çiçek Cipso Demeti Naturel Özellikleri; 

  • Kuru çiçek cipso demetinin ortalama çapı: 10-15 cm
  • Kuru çiçek cipso demeti uzunluğu: 28-30 cm

Tamamen doğal yöntemlerle elde etmiş olduğumuz kuru çiçek koleksiyonumuzun en nadide parçalarından olan kuru çiçek cipso demeti natürel seçeneğimiz ile çıtayı çok yükseklere çıkartıyoruz. El değmeden tamamen teknolojik yöntemlerle ürettiğimiz kuru çiçeklerimiz, doğal yöntemlerle kurutulduğundan herhangi bir değişime uğramadan ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmektedir. Doğal görüntüsünü bozan işlemlerden geçen ürünler yapay çiçeklerden öte geçemeyecektir. Bunun bilincinde olarak üretimin her aşamasında sıkı kontrollerden geçiriyoruz.

Çiçeklerin her dönemde cazibeli oluşu ve ona verilen önemin hiç eksilmemesi, onların asaleti ve zarafetinden kaynaklanmaktadır. Yeni evlenenlerin sevgilerini taçlandırması, evlilik teklifine olumlu cevap alınmasını kolaylaştırması, çiçeğin etkileri arasında yer almaktadır. Özenle hazırlamış olduğumuz demetlerimiz, piyasada kullanılan diğer ürünlerin aksine daha koyu ve dayanıklıdır. Üstelik sadece düğün organizasyonlarında değil, aynı zamanda her türlü mutlu anınızı renklendirmek için de yanınızda olacaktır. Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlanmakta, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirler alınmaktadır. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır.

Sıkça tercih edilen kuru çiçek lansmanlarımızın başında gelen kuru çiçek cipso demeti natürel türü ile daha güzel günlere uyanacaksınız. Ödeme kolaylıkları ve taksitle ödeme seçeneği ile kaliteyi başka yerde aramayın. Fotoğraflarınızın daha renkli ve güzel görünmesini istiyorsanız kuru cipso çiçeklerimizi denemelisiniz. Dilerseniz evinizde vazo içerisine koymak sureti ile de kullanabilirsiniz.

 Üretim esnasında kimyasal usuller kullanılan çiçeklerin, ilerleyen zamanlarda kanserojen madde üretmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle eşinizin, çocuğunuzun hastalıklarına maruz kalmasını istemiyorsanız kuru çiçekleri aldığınız yeri de dikkatle incelemelisiniz. Bu konudaki hassasiyetimiz sayesinde, kendi evimize almayacağımız hiçbir ürünü, sizlere temin etmiyoruz.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.