Kuru Başak Demeti Mor

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Başak Demeti Mor Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru başak demeti mor stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti 

Kuru Başak Demeti Mor Özellikleri; 

  • Kuru başak demetinde ortalama 45-55  adet kuru başak vardır.
  • Kuru başak demeti uzunluğu: 55-60 cm
  • Bir adet kuru başağın kafa uzunluğu: 5-8 cm 


Kuru Başak Demeti Mor

Bir tarım ülkesi olarak kültürümüzde ayrı bir yeri olan buğday ve buğday başağı bolluk ve bereket duası olarak bilinir. Özenle hazırladığımız ürünümüz olan bu Kuru başak demeti mor rengiyle ruhani bir anlam ve şans olarak tanımlanıyor. Bu renk hayat ve aşk konusunda iyimserliği simgeler.

Başak ise zaten bambaşka spritüel anlamlar taşır. Bunlar saymakla bitmez. Örneğin rüzgarda esneyerek kırılmaksızın dayanması söylenebilir. Rüzgar bitince tekrar eski formunu alması ise “yıkılmadım, ayaktayım” diyerek meydan okur. İnsandan da adeta bunu bekler.

Pek çok ülkede ilk ve son başak biçilmez. Bu yapılırken hasadın hakiki gücüne ve özüne zarar gelmemesi amacı güdülür. Kesilen son “buğday demeti” “gelin” olarak adlandırmaktadır.

Bir de mor renkle birleşince asalet ve kendine güven duygusu ön plana çıkar. Mor rengin en iyi tamamlayıcısının da sarı olduğu kabul edildiğinde buğdayın orijinal rengiyle uyum konusundaki tutarlılık daha iyi anlaşılır. Ruhsal yönden ise beynin arka tarafındaki bezlere etki ettiği bilinmektedir. Bu bez vücüttaki bütün bezlerle irtibattadır. Hormonal aktiviteleri düzenler. Beyin sarsılması, menenjit, sara gibi sinir hastalıklarının tedavisinde kullanılagelmiştir. Kulak ve göz rahatsızlıklarına iyi gelmesiyle bilinir. Sanatçı kişiliği, düşünce ve hoşgörü mor renkte birleşir.

Doğal görünüm ve şans simgesi olarak dikkat çeken ürünümüz olan Kuru başak demeti mor rengiyle göze hitap ediyor. %100 doğal yollarla kurutulmuş şekilde sunuluyor. Bu şekilde canlılığını uzun zaman koruyor. İsterseniz ev girişine, bahçenize, balkonunuza, salona, odalarınıza da asabilirsiniz. Terrarium – teraryum tasarımı malzemesi olarak da faydalanılabilir. Bu şekilde cam bir fanus içinde yapılan çalışmaya doğallık ve ruh katar. Bir demetinde 40-50 arası dal çıkar. Dilerseniz sapını kolayca kısaltabilirsiniz.

 


Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.