Kuru Başak Demeti Kahverengi

% 34 indirim
14,99TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Başak Demeti Kahverengi Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru başak demeti kahverengi stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti 

Kuru Başak Demeti Kahvrengi Özellikleri; 

  • Kuru başak demetinde ortalama 45-55  adet kuru başak vardır.
  • Kuru başak demeti uzunluğu: 55-60 cm
  • Bir adet kuru başağın kafa uzunluğu: 5-8 cm 


Tarih boyunca insanlar, değişik eşyalara anlamlar yüklemişler ve buna göre hayatlarına yön vermişlerdir. Kimi zaman hüzünlerini, kimi zaman da sevinçlerini anlatmak için sembollere ihtiyaç duymuşlardır. Bunların başında kuru başaklar gelmektedir. Emeğin ve bereketin sembolü olan başak özellikle dekorasyon ürünü olarak kullanılmakta ve evlerinize iş yerlerinize hoş bir görüntü katmaktadır.

Firmamız uzun yıllar yapmış olduğu doğal çiçeklerin kurutulması işinde hep öncü konumda olmuş ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektörün en iyisi olmayı başarmıştır. Kuru başak demeti kahverengi sarı ve diğer seçeneklerimiz ile hizmetinizde olacaktır. Demetlerimiz doğal usullerle kurutularak tasnif edilmiştir. Ürünlerin doğal olarak kurutulmaması, zamanla içerisinde kalan nemli alanlar nedeni ile koku yapmasına ve çürümesine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra yanlış ısıya maruz kalması durumunda en ufak temasta paramparça olabilmektedir. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve sanat anlayışı ile her bir demetimiz aynı özen ve sevgi ile üretilmektedir.

Başak demetlerimizin tamamı standart sayıda olup, piyasada bulunan birçok firmadan daha çok sayıda dal içermektedir. Standart şekilde kesilen dallar sayesinde kötü görüntülerin canınızı sıkmasına izin vermiyoruz. Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlanmakta, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirler alınmaktadır. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır. Dilerseniz kuru başak demeti kahverengi seçeneğimizi tercih ederek evinizi bereketlendirir, hoş bir dekora sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz güneşe ve her türlü dış etmene karşı dayanıklıdır. Aradan geçen yıllara rağmen ilk günkü güzelliğini koruyacağından emin olabilirsiniz. Çok canlı ve net bir görüntüsü bulunan ürünlerimizi dilerseniz vazo içerisine koyarak da kullanabilirsiniz.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.