Kuru Çiçek Cipso Demeti Şeker Pembe

% 14 indirim
15,00TL
12,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: kuru cipso

Kuru Çiçek Cipso Demeti Şeker Pembe Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek cipso demeti Şeker Pembe stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti

doğal cipso, kuru cipso, kuru çiçek cipso 

Kuru Çiçek Cipso Demeti Şeker Pembe Özellikleri; 

  • Kuru çiçek cipso demetinin ortalama çapı: 10-15 cm
  • Kuru çiçek cipso demeti uzunluğu: 28-30 cm


                Çiçeklerin kokusu ve büyüsü güzel anlarınızı renklendirmeye devam ediyor. Evlilik, nişan törenleriniz ile her türlü eğlencelerinizde masalarınızı süsleyen demetler taze ve kurutulmuş şekilde olabilmektedir. Kuru çiçek cipso demeti Şeker Pembe koleksiyonumuz sizlerin en özel anlarına tanıklık etmek için yola çıktı. Cipso çiçekleri, adını Latince ’de cipso olarak adlandırılmasından almaktadır.

                Kurutma işlemlerinin insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde ayarlanması nedeni ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra geçirilmiş olduğu işlemler esnasında kesinlikle çiçeklerin görüntüsüne ve doğallığına zarar verilmemektedir. Çiçek seçimini yaparken doğaya zarar vermeden en uygun alandan ve en kaliteli çiçekleri toplamaktayız. Bu nedenle çiçeklerimizin tamamı, piyasada bulunanlara nazaran hem daha çok yaprak içermekte hem de daha fazla dal bulunmaktadır. Dallarının ve yapraklarının fazlalığı sayesinde kurutulması sonrası boyutsal küçülmeler fark edilmeyecek seviyelerde olmaktadır.

                Ürünlerimizin canlı bir görünüme sahip olması, kurutuma tercihlerimizin ve kimyasal ürünlere yer vermememizin doğal bir sonucudur. Kuru çiçek cipso demeti Şeker Pembe ürünümüzü satın alarak değerli anlarınıza renk katabilirsiniz.  Siz de kaliteyi yerinde test etmek ve modern hizmetlerimizden yararlanmak için irtibata geçiniz. Tüketici kanunu kapsamında bulunan tüm haklarınızın geçerli olduğu firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlanmakta, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirler alınmaktadır. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır. İnsana inanılmaz derecede enerji empoze eden Şeker Pembe rengi pembenin en açık tonlarındandır. Kullanıldığı her alanda yakışan bu rengi sizler için kurutulmuş çiçeklerde yer almasını doğal olarak sağladık. Ürünümüzü satın alarak siz de sakinliği elde edebilirsiniz.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.