• Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Kırmızı 100gr
  • Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Kırmızı 100gr

Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Kırmızı 100gr

% 61 indirim
15,00TL
5,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kokulu gerçek kurutulmuş gül yaprağı potpourri stoklarımızda bulunmaktadır. 

Gerçek Gül Yaprağı, Gül Yaprağı, Düğün, Nişan, Evlilik Teklifi, Kurutulmuş Gül Yaprakları


                Gülün tek yaprağı ile anlatabildiğini, insan 100 kelime ile anlatamaz. Bu nedenle tarih boyunca çiçeklere verilen değer hiçbir zaman azalmamıştır. Ancak taze çiçeklerin kısa ömürlü olması, en uygun şartlarda dahi raf ömrünün 10 günü geçmemesi, onların daha uzun süre kalabilmeleri için arayış içinde olunmasına neden olmuştur. Bu nedenle kurutarak saklama fikri ortaya çıkmış ve güzel bir sonuç elde edilince de kullanımı süregelmiştir. Bunun bilincinde olan firmamız kokulu gerçek kurutulmuş gül yaprağı potpourri koyu kırmızı 100 gr seçeneği ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Kırmızının asaletini, koyu tonlar ile süsleyerek daha egzotik bir sonuç elde ettik.

                Kurutulmuş çiçekler, uzun yıllar boyunca saklanabilme özelliği sayesinde ev ve iş yerlerimizi süslemekle kalmamış, aynı zamanda çıkardıkları mis kokuları ile bizlere arkadaşlık da etmişlerdir. Güzel anlarınız hep çiçeklerle bezenir, düğünleriniz nişanlarını, doğum günleriniz, yıldönümleriniz ve diğer tüm eğlencelerinizde yanınızda olacak olan kokulu gerçek kurutulmuş gül yaprağı potpourri koyu kırımızı 100 gram ürünümüz sizlerin de havasını değiştirecektir. Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlanmakta, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirler alınmaktadır. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır. Diğer firmalarda olduğu gibi kimyasal kurutma işlemleri yapılmamakta bu sayede ilk günlüğü tazeliği ve doğal görüntüsünü kaybetmemektedir. Siz de kaliteli ürünü uygun fiyatlara elde etmek için firmamızı tercih etmelisiniz. Yılların getirmiş olduğu tecrübeyi, kaliteli gül yapraklarının seçimi ile birleştirerek mükemmel bir sonuç elde ettik. Duygularınızı daha doğru ifade edebilmek ve mutlu anlarınızı taçlandırmak için ürünlerimizi denemelisiniz.


Kokulu Gerçek Kurutulmuş Gül Yaprağı Potpourri Koyu Kırmızı Özellikleri;

Gül yaprakları kutulmuştur. Kurumuş olmasına rağmen çok sert ve sağlam bir yapası olmasından ötürü çok uzun süre kullanabilirsiniz. Kuru gül yaprakları çok hoş parfümlü bir kokuya sahiptir. En özel anlarınızı unutulmaz hale getirmenizde en büyük yardımcınızdır. Gül yaparakları evlilik tekliflerinizin, düğün, nişan vb. Özel günlerinizin vazgeçilmez unsurudur.

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 5.9
2 2.95 5.9
3 1.96666666667 5.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 5.9
2 2.95 5.9
3 1.96666666667 5.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 5.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.