Kuru Çiçek Cipso Demeti Kırmızı

% 41 indirim
15,00TL
8,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Çiçek Cipso Demeti Kırmızı Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek cipso demeti kırmızı stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti

doğal cipso, kuru cipso, kuru çiçek cipso 

Kuru Çiçek Cipso Demeti Kırmızı Özellikleri; 

  • Kuru çiçek cipso demetinin ortalama çapı: 15 cm
  • Kuru çiçek cipso demeti uzunluğu: 28-30 cm


Adını sıkça duyduğunuz cipso kelimesini genellikle sadece bir atıştırmalık olarak bilirsiniz. Aslında sadece bu anlama gelmemektedir. Kelime, çiçekçilik sektöründe farklı anlamda kullanılmaktadır. Halk arasında “ çöven “ olarak adlandırılan cipso çiçekleri adını Latinceden almaktadır. Karanfil familyasında bulunan bu çiçek türü, 100 farklı türe sahiptir ve kurutulmuş hali uzun süreler durabilen cinstendir. Bulunduğu toprağın özelliklerine göre 5 ile 120 cm arasında değişen çiçekler ülkemizde bolca bulunmaktadır ve yurt dışında yüksek miktarlarda ihraç edilmektedir. Latince adı Gypsophila olarak kullanılmaktadır.

Firmamızda satılmakta olan kuru çiçek cipso demeti kırımızı ürünümüz, en sık kullanılan süs bitkileri arasında yer almaktadır. İçerdiği yoğun miktarda kırmızı rengi sayesinde aşkınızı ve tutkunuzu ifade etme de büyük rol üstlenecektir. Demet başına düşen dal ve dal başına düşen cipso sürgünü ile sektörün en iyilerindendir. Birçok firmanın yaptığı gibi cılız ve kullanışsız ürünleri kullanmıyoruz. Yurt dışına ihraç ettiklerimizden çok daha güzellerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlıyor, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirleri alıyoruz. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır.

                Çiçeklerimiz tamamen doğal yöntemlerle kurutulmaktadır. Bu nedenle kimyasal yöntemlerin uygulandığı diğer firmalarda olduğu gibi, sağlığınıza olumsuz etkide bulunacak hiç bit uygulamaya firmamızda izin verilmemektedir. Bu nedenle ürünlerimiz gönül rahatlığı ile evinize koyabilir, düğünlerinizde kullanabilirsiniz. İnce zevklere hitap eden kuru çiçek cipso demeti kırmızı ürünümüz sizlerin de beğenisini kazanacaktır. Kurutma tekniklerine dikkat edilmediği durumlarda ürünler çok kolay parçalanmakta ve dayanmamaktadır. Bu nedenle kalitemizi diğerleri ile karşılaştırarak farkı görebilirsiniz.

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9
2 4.45 8.9
3 2.96666666667 8.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9
2 4.45 8.9
3 2.96666666667 8.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.