Kuru Başak Demeti Koyu Mor

% 34 indirim
14,99TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Başak Demeti Mor Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru başak demeti stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti 

Kuru Başak Demeti Mor Özellikleri; 

  • Kuru başak demetinde ortalama 45-55  adet kuru başak vardır.
  • Kuru başak demeti uzunluğu: 55-60 cm
  • Bir adet kuru başağın kafa uzunluğu: 5-8 cm 


Kuru Başak Demeti Mor

Çiçekler tazeliği, bereketi, güzel kokuyu, güzel görünmeyi, özetle güzellikleri temsil eden yönüyle düğün hazırlıklarının vazgeçilmezidir. Gelin setlerinde, gelin buketlerinde, gelin taçlarında renk renk, çeşit çeşit çiçeklerin boy gösterdiği aşikardır. Nişanlarda, kına gecelerinde de olmazsa olmazdır. Gelin buketleri çiçeğin vasfına göre değişiklik gösterir. Sarı gelin, güllü mavi kır çiçeği, lavanta, papatya tamalı buketler mevcut olduğu gibi “başak demetleri” kültürel dünyamızdaki yeri itibariyle tercih sebebi olmaktadır. Ürünümüz Kuru başak demeti mor doğallık yanı sıra rengi ve tasarımı ile estetiklik vaad etmektedir.

Pek çok plastik alaşımlı demet çeşitleri bulunduğu gibi doğallıktan vazgeçemeyenlerin doğru seçeneğidir kuru başak demetleri. Bu şekilde doğayı dekora getirmek mümkündür. Çok canlı ve net görünümü vardır. 

Bereketin simgesi ve aşure tatlısının da ana malzemelerinden olan başak insanlık var olduğundan beri varlığını sürdürmektedir. İlk kez Güneydoğu Anadolu Bölgemizde “evcilleştirildiği” düşünülür. Yerleşik hayata buğday ekmek ile başlandığı rivayet edilir. Buğday başağı ev, yuva, aile demektir. Tokluk sembolü olarak da bilinir. Başağın çağrıştırdığı diğer bir husus da un ve dolayısıyla ekmektir. Bulgur da ana yemeklerimizdendir kültürümüzde. Bütün bunlar bolluk ve bereket simgesi olarak kültürümüzün parçası olan başak sembolünün düğünlerde de ayrı bir anlam yüklenmesini haklı çıkarmaktadır.

Doğal görümüyle dikkat çeken ürünümüz Kuru Başak demeti mor rengiyle çarpıcı bir hal alıyor. Doğal yollarla kurutulmuş şekilde sunulan ürün uzun süre canlılığını korur. Bahçelerde ve balkonlara asılarak da ayrıca kullanılması mümkündür. Teraryum tasarımı denen şekilde de tercih edilebilir. Bir demette 40-50 dal vardır. Sapının uzun geldiği düşünüldüğü takdirde uygun bir şekilde kesilebilmesi mümkündür. Dekor ya da vazo için de kullanılabilir.

 

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.