Kuru Çiçek Dağ Püskülü

% 33 indirim
14,99TL
9,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Çiçek Dağ Püskülü Fiyatları;

     Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek dağ püskülü stoklarımızdabulunmaktadır. 

Kuruçiçek, kuru dağ püskülü otu, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, doğalkuru çiçek, kuru dağ püskülü demeti demeti 

Kuru Çiçek Dağ Püskülü Özellikleri; 

  • Kuru çiçek dağ püskülü demeti uzunluğu: 35-45 cm
  • Bir adet kuru cicek dağ püskülü otunun genişliği: 8-10 cm 

 


Bazen 100 kelime anlatamadığınız sevinciniz ya da mutsuzluğunuz, bir çiçek kurusu ile anlatılır. Onlara anlam yükler sonra da o anlamları kendinize yol edinirsiniz. Gerçekten de tarih boyunca böyle olmuştur. Sevinç, üzüntü, nefret, korku ve diğer tüm duygular birer çiçekte anlam bulmuştur. Renklerin ve kokuların bu özelliği tıp ve diğer bilimlerce de kanıtlanmıştır. Başka insanların size karşı beslemiş oldukları kıskançlık ve kötü düşüncelerine karşı sizleri koruyacağına inanılan kuru çiçek dağ püskülü psikolojik olarak da sizlerin yanındadır.

Kuru çiçek seçeneklerimizin tamamı, sektörün en kaliteli çiçekleri kullanılarak üretilmiş ve daha fazla dal ve yaprak seçenekleri ile hizmetinizde olmuştur. Satın almış olduğunuz ürünler en güvenli şekilde ambalajlanmakta, taşıma esnasında zarar görmesini engelleyici tedbirler alınmaktadır. Bunun yanı sıra kargolama işlemleri en kısa sürede yerine getirilerek cazip fiyat seçenekleri ve taksitle ödeme kolaylığı ile beğeninize sunulmaktadır. Kuru çiçek dağ püskülü ürünümüz net ve canlı bir görünüme sahiptir. Entegre tesislerimizde en modern tekniklerle kurutulması nedeni ile dayanıklı bir şekilde yıllarca kalabilmekte ve basit temaslarda, diğerlerinin aksine parçalanmamaktadır. Siz de kaliteyi yerinde test etmek ve modern hizmetlerimizden yararlanmak için ister tekil ister toplu ürün alımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tüketici kanunu kapsamında bulunan tüm haklarınızın geçerli olduğu firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Yılların getirdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz, daima ileri gitmemizde öncü olmuştur. Ergonomik yapısı ve kolay taşınabilirliği ile hem güzel bir görüntü elde edecek hem de çok fazla ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Görüntüsünde bir değişiklik olmadan ve kalıcı olarak bir güzellik elde etmek isterseniz kurutulmuş dağ püsküllerimiz tam size göre. Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.