Kuru Çiçek Luna Otu Naturel

% 41 indirim
14,99TL
8,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta VarÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Çiçek Luna Otu Naturel Fiyatları;

     Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Kuru çiçek luna otu naturel stoklarımızdabulunmaktadır. 

Kuruçiçek, kuru luna otu, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuruluna otu, doğal kuru çiçek, kuru luna demeti 

Kuru Çiçek Luna Otu Naturel Özellikleri; 

  • Kuru çiçek luna otu demeti uzunluğu: 40-44 cm
  • Bir adet kuru cicek luna otunun genişliği: 15 cm 
  • Luna otu en az 60gr dır.Mavi, yeşil, sarı, turuncu, kahverengi, fuşya ve birçok kuru luna otu çeşitlerimiz yanı sıra kuru çiçek luna otu naturel ile de hizmetinizdeyiz. Renklerin hepsinin ayrı ayrı manası olduğu gibi kimileri de ilgili objenin naturel halini sever. Tercihlere saygılı bir firma olarak naturel rengi seçenlere tam istedikleri gibi bir ürün sunuyoruz. Ürünü vitrin, salon, koridor, oda gibi evin kapalı alanlarında kullanılmakta. Ayrıca teras ve balkon gibi kısımlarda da kullanılabiliyor. Ürünümüzün ülkemizdeki ismi üzerlik otu şeklinde. Çok yıllı bir bitki olan üzerlik otu tohumları A ve C vitaminleri ihtiva etmektedir. Bitkiden arkeologlar eski kalıntılardan sonuç çıkarmak için faydalanmaktadır. Fosforik asit bakımından zengin toprak ister.

Nazara inanan ve nazardan epey çekinen bir millet olarak, evlerde kurulmuş luna otunun Anadolu’da evleri süslediğine şahit olunmaktadır. Önemli bazı gün ve gecelerde tamamlayıcı bir dekor olarak ürünümüz hakkında sizlerin talimatını bekliyoruz. Naturel rengini vermek amacıyla asla sağlığa zararlı materyal kullanmıyoruz. %100 doğal şartlar altında kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi sizler için hazırlarken asla kimyasal kullanmıyoruz. Doğaya saygılı üretim anlayışıyla bu naturel ürünü en sağlıklı bir biçimde size ulaştırmanın çabasındayız.

Buna yönelik olarak sitemizde ödeme opsiyonlarımızı sunuyoruz. İsterseniz kredi kartı ile tek çekim veya taksitli alışveriş yapabiliyorsunuz. Öte yandan banka kartı kullanarak da peşinen ödeme yapabilirsiniz. Sektörün önde giden kargo firmalarıyla anlaşmamız mevcut. Hazırlanması için epey emek harcadığımız ürünümüzü size ulaştırmak üzere teslimat konusunda deneyimli ve markalaşmış kargo firmalarıyla anlaştık. Söz konusu kuru çiçek luna otu naturel siparişinizi verin, doğallığın bir simgesi olarak önemli günlerinizin hatıralarını taşıyacak bu ürüne sahip olun. Siparişinizi bekliyor olacağız. 

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9
2 4.45 8.9
3 2.97 8.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9
2 4.45 8.9
3 2.97 8.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 8.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.