Kuru Başak Demeti Açık Pembe

% 34 indirim
15,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Kuru Başak Demeti Açık Pembe Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Kuru başak demeti açık pembe stoklarımızda bulunmaktadır. 

Kuru çiçek, kuru başak, toptan kuru çiçek, kuru çiçek toptancıları, renkli kuru başak, doğal kuru çiçek, kuru başak demeti 

Kuru Başak Demeti Açık Pembe Özellikleri; 

  • Kuru başak demetinde ortalama 45-55  adet kuru başak vardır.
  • Kuru başak demeti uzunluğu: 55-60 cm
  • Bir adet kuru başağın kafa uzunluğu: 5-8 cm 

Kuru Başak Demeti Açık Pembe

Doğru insanla tanıştıktan sonra evlilik macerası baş gösterir. Nişan hazırlıkları ile devam eden sürecin sonrasında yatak odası, oturma takımı, beyaz eşya, mutfak eşyaları derken kına gecesine gelinir. Salon düğünü mü yoksa kır düğünü mü kararı verildikten sonra konu gelin hazırlıklarına gelir. Elma, armut, kum saati ve atletik vücut şekillerine göre gelinlik tasarımı yapılır. Gelinlik aksesuvarı olan gelin çiçekleri, başka bir deyişle başak demetleri de özenle hazırlanması gereken konulardandır. Başak demetleri düğün merasimlerinde özellikle son zamanlarda olmazsa olmaz bir konuma gelmiştir. Ürünümüz Kuru başak demeti açık pembe renk seçeneği ile bu sorun estetik bir biçimde ortadan kalkıyor. Geniş renk skalamızı mutlaka incelemeniz gerekir.

Düğünlerde “şu adettendir, bu töredendir” diyerek türlü çeşit engeller çıkarılır damatlara ve gelinlere. Tabii bunların çoğu tatlı engellerdir. Aşırıya kaçılırsa keyif kaçırır. Başak demetleri konusunda da bu tartışmalar çıkabiliyor. Peki bu iş nereden çıktı? Başak demetinin tarihine gelince Ortaçağ Avrupası’na kadar uzuyor hikaye. Gelin adayları, gelinlikten parça kopararak şans getirdiğine inanıyor. Gelinlikler de öyle hemen kullanılıp atılmıyor. Diğerlerine de şans ve doğurganlık simgesi olarak cazip geliyor. Zamanla gelinlik pahalı bir hale gelince bir aksesuvar olarak gelin çiçeği “icat” edilmiş.

Tarihi ne olursa olsun başak bizim kültürümüzde bolluk ve bereket simgesidir. Estetik değerinin yanında gelinin rahatını düşünen tasarımcılarımız iş başında. Elde tutması son derece rahat olan ürünümüz Kuru Başak demeti açık pembe rengi ile “kırmızı olsun, üç fazla olsun” diyenler için kusursuz bir seçim. Çarpıcı rengiyle gelin adaylarının yakalamak için kapışacağına emin olun. Bütün dikkatleri çekecek olan gelinimizin fotoğraflarda da daha alımlı çıkacağı muhakkak.

Kuru çiçekler el boyaması olduğu için bir miktar ton farklılığı olabiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.