Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni 3lü Set

% 43 indirim
350,00TL
199,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni Gelin Çiçeği 3lü Set;

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni Gelin Çiçeği 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.


Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni Gelin Çiçeği 3lü Set;

  • Buket Uzunluğu: 35 cm
  • Buket genişliği: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: Beyaz güller, sarı laleler, papatyalar , yeşillik dallar, ara dallar, yapraklar ve doğal rafya bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği 

Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni Gelin Çiçeği 3lüSet

Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni Gelin Çiçeği 3lü Set tarafımızdan tanzim edilmiştir. Doğal Çiçekler Papatyalar ve Güller Şöleni Gelin Çiçeği 3lü Setinde kullandığımız yapay çiçekler kaliteli kumaştan üretilmiştir. Asla köpük yada kağıt değildir. Her bir Pudra Pembe Güller Cipso Karnavalı Gelin Çiçeği 3lü Set’inin çok şaşalı muhteşem bir görüntüsü vardır. Alışılmışın dışında bir gelin çiçeğidir. Farklı olmak isteyen gelin adaylarımız için bulunmaz bir gelin çiçeğidir.  Bu mutlu gününüzde sevincinize sevinç katacak ve bütün gelinlerden farklı olacaksınız. Bir ömür mutluluklar dileriz.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.