• 10lu Lüx Gul Demeti 25 cm Krem-Gülkurusu
  • 10lu Lüx Gul Demeti 25 cm Krem-Gülkurusu

10lu Lüx Gul Demeti 25 cm Krem-Gülkurusu

% 40 indirim
66,00TL
39,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: gulkurusu lux gul

 

10lu Lüx Gül Demeti Gövdelerinde Kullanılan Metal Alaşımı Kalitesi;

 

Somon, pembe, mor ve bordo renkli yapay çiçeklerden oluşan set 10lu Lüx Gül Demeti hem çiçek kısımlarında kullanılan kumaş açısından hem de plastikle kaplanmış dalları açısından son derece kalitelidir.

 

Metalin ısıl işleme tabi tutulduğunda akışkanlığını ve çekme işlemine tabi tutulduğunda uzamasını etkiyecek hiçbir fonksiyonu olmamasına karsın kükürt, yüzde uzama miktarının yanı sıra malzeme tokluğuna da olumsuz etkide bulunur. Sünmeyi azalttığı gibi, sıcaklık artırılarak metale şekil verilmeye çalışıldığında demirle FeS bileşiği oluşturup, malzemenin kırılmasına yol açar. Yapay Çiçek Deposu, set 10lu lüx Gül Demeti sunumlarında malzeme açısından dallarda kükürt içeriği olmayan, yüksek kalitede hammadde kullanılarak üretilmiş yapay çiçek sunmaya dikkat eder.

 

Yinede tüm metal işlemlerde kükürdün tamamıyla elimine edilememesi durumu manganla yapacağı bileşikle önlenebilir. Böylece kükürdün olumsuz etkilerinin tamamı uygun teknolojiler kullanılarak önlenmektedir. Ancak bu durum uzaklaştırılamayan, çeliğin hammadde halindeyken içerisinde zaten var olan kükürt elementini mümkün mertebe uzaklaştırılması işlemlerini ikinci plana atmayı gerektirmez. Sadece talaşlı üretim yapan ağır sanayi tesislerinde kükürt oranı yüksek metaller şekillendirilmektedir. Gül Demeti için dalların esnek ve estetik olması isteniyorsa her zaman kükürt içeriği düşük ve içerisinde eser miktarda kükürt kalmışsa bile bu kalan kısmın manganla bileşik haline getirilmiş formları kullanılan metal alaşımları kullanmak tercih edilmelidir.  Öyle ki bu oran çelik alaşımları için on binde dördü geçmeyecek kadar az olmalıdır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.