Gelin Buketi Lavantalar ve Kasımpatı

% 55 indirim
200,00TL
89,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Buketi Lavantalar ve Kasımpatı;

Damat Yaka Çiçeği Hediyemizdir.

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Buketi Lavantalar ve Kasımpatı stoklarımızda bulunmaktadır.Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2016 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Toptan Gelin Buketi, Toptan Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Toptan, Lavanta Gelin Buketi, Mor Lavanta Gelin Buketi


Gelin Buketi Lavantalar ve Kasımpatı Özellikleri;

·         Buket Yüksekliği: 30 cm

·         Buket Çapı: 25 cm

·         Çiçek İçeriği: Kasımpatılar(her birinin çapı:4cm), Lavantalar, cipsolar, ara dallar, yaprak dallar ve kurdelalar bulunmaktadır.

·         Paket içeriği: 1 adet gelin buketi ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Buketi Lavantalar ve Kasımpatı; 

Gelin Buketi özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Düğün konseptiniz de romantik bir gelin olmayı hayal ediyorsanız eğer, uzman tasarım ekibimiz tarafından binlerce çiçek arasından seçilerek tasarlanan lavantalar ve kasımpatı gelin buketimiz tam size göre... Buketimizin yanında tamamlayıcı olan yaka çiçeği de(damatlık smokinlerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.) firmamızın size hediyesidir. Buket ve yaka çiçeğinin içerisinde kullandığımız lavantalar ve kasımpatları yurtdışından özel sipariş üzerine getirtilmekte olup tamamı birinci sınıf kumaştır. Bu kumaş kalitesi sayesinde bozulma olmadan, gelin çiçeğini uzun yıllar muhafaza edebilir veya dekoratif amaçlı evinizin bir köşesinde düğün hatıranızı yaşatabilirsiniz. Gelin buketinin öne çıktığı bir diğer nokta ise elbette ki düğün fotoğrafları, çekimlerde vazgeçilmez parçası haline gelen  gelin buketi,  profesyonel  çekimlerde tüm ayrıntıları ile görünmektedir  gelin buketinizde kullanılan çiçeklerin kalitesi bu açıdan oldukça önemlidir.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 89.98
2 44.99 89.98
3 29.99 89.98
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 89.98
2 44.99 89.98
3 29.99 89.98
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 89.98

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.