Gelin Eli Evra Gelin Buketi 3lü Set

% 42 indirim
180,00TL
104,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Eli Evra Gelin Buketi 3lü Set;

GELİN BUKETİ, GELİN TACI ve DAMAT YAKA ÇİÇEĞİ.

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Eli Evra Gelin Buketi stoklarımızda bulunmaktadır.


Gelin Eli, Gelin Eli 2016, Gelin Eli Fiyatları, Ucuz Gelin Eli, Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2016 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi Gelin Eli Evra Gelin Buketi 3LÜ SET Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: Büyük şakayık güller(her birinin çapı:9 cm), Top gül, Şakayık güller(her birinin çapı 4 cm),Tomurcuk şakayıklar(her birinin çapı: 2cm), cipsolar, ara dallar, yaprak dallar ve kurdelalar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: 1 adet gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Eli Evra Gelin Buketi;

 

Gelin Buketi özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Buketinde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Gelin buketlerimizde bilerek hasır abaka yada hasır tül kullanılmamıştır. Hasır abaka yada hasır tül çok çabuk dağılıp, dökülmektedir ve eline alan kişinin eline batmaktadır bu yüzden kullanışlı olmadığından tercih etmemekteyiz. Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.