Gelin Buketi Selini Renk Şöleni 3lü Set

% 41 indirim
169,99TL
99,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Buketi Selini Renk Şöleni 3lü Set;


Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Buketi Selini Renk Şöleni 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2016 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Toptan Gelin Buketi, Toptan Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Toptan, Şakayık Gelin Buketi, Mavi Şakayık Gelin Buketi, Pembe Şakayık Gelin Buketi, Beyaz Şakayık Gelin Buketi


Gelin Buketi Selini Renk Şöleni 3lü Set Özellikleri;

·         Buket Yüksekliği: 30 cm

·         Buket Çapı: 25 cm

·         Çiçek İçeriği:  Her biri 4cm çapında pastel şakayıklar, beyaz lavantalari, ara dallar, yaprak dallar ve kurdelalar bulunmaktadır.

·         Paket içeriği: 1 adet gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Buketi Selini Renk Şöleni 3lü Set; 

Gelin Buketi özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Düğün konseptiniz de romantik bir gelin olmayı hayal ediyorsanız eğer, uzman tasarım ekibimiz tarafından binlerce çiçek arasından seçilerek tasarlanan selini renk şöleni gelin buketimiz tam size göre... Buketimizin yanında tamamlayıcı olan yaka çiçeği de(damatlık smokinlerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.) firmamızın size hediyesidir. Buket ve yaka çiçeğinin içerisinde kullandığımız pastel şakayıkları ve lavantaları yurtdışından özel sipariş üzerine getirtilmekte olup tamamı birinci sınıf kumaştır. Bu kumaş kalitesi sayesinde bozulma olmadan, gelin çiçeğini uzun yıllar muhafaza edebilir veya dekoratif amaçlı evinizin bir köşesinde düğün hatıranızı yaşatabilirsiniz. Gelin buketinin öne çıktığı bir diğer nokta ise elbette ki düğün fotoğrafları, çekimlerde vazgeçilmez parçası haline gelen  gelin buketi,  profesyonel  çekimlerde tüm ayrıntıları ile görünmektedir  gelin buketinizde kullanılan çiçeklerin kalitesi bu açıdan oldukça önemlidir.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.