Gelin Çiçeği Ortanca ve İpek Güller Fuşya Krem 3lü Set

% 52 indirim
249,99TL
119,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Çiçeği Ortanca ve İpek Güller Fuşya Krem 3lü Set

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Çiçeği Ortanca ve İpek Güller Fuşya Krem 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.

Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Gelin Tacı.

Gelin Çiçeği Ortanca ve İpek Güller Fuşya Krem 3lü Set Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: ortanca (damarlı delux ortanca) çiçekleri, şakayık güller, ipek tohumlu eren güller, yeşillik garnitürler, ve yapraklar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Çiçeği Ortanca ve İpek Güller Fuşya Krem 3lü Set;

         Gelin çiçeğimiz birinci kalite ortancalar bir araya getirilerek tanzim edilmiştir. Gelin çiçeği tanziminde kullanılan ortancalar 1. Sınıf damarlı kumaş malzemeden üretilmiş olup, çok uzun yıllar en küçük bozulma yada dağılma olmadan muhafaza edebilirsiniz. Gelin çiçeği pembe esintiyi ister düğününüzde, ister nişanınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle ayakkabısını yada nişan elbisesini mavi tonlarda tercih eden gelin adaylarımız için biçilmiş bir kaftandır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.