Gelin Çiçeği Lina 3lü Set (Gelin Buketi, Yaka Çiçeği ve Gelin Tacı)

% 40 indirim
149,99TL
89,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Çiçeği Lina 3lü Set (Gelin Buketi, Yaka Çiçeği ve Gelin Tacı);

Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Gelin çiçeği lina 3lü Set (gelin buketi, yakaçiçeği ve gelin tacı)stoklarımızda bulunmaktadır.

GelinBuketi, Gelin Çiçeği, 2017 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli GelinÇiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Gelin Tacı.

Gelin Çiçeği Lina 3lü Set (Gelin Buketi, Yaka Çiçeği ve Gelin Tacı)Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: Şakayık güller(her birinin çapı:4 cm), tomurcuk güller(her birinin çapı 4 cm), ara dal yeşillikler ve yapraklar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

Gelin Çiçeği Lina 3lü Set (Gelin Buketi, Yaka Çiçeği ve Gelin Tacı); 

Düğün konseptinizde romantik bir gelinolmayı hayal ediyorsanız eğer, uzman tasarım ekibimiz tarafından binlerce çiçekarasından seçilerek tasarlanan lina gelin buketimiz tam size göre...Buketimizin yanında tamamlayıcı olan yaka çiçeği de(damatlık smokinlerdekullanılmak üzere hazırlanmıştır.) firmamızın size hediyesidir. Gelin buketi veyaka çiçeğinin içerisinde kullandığımız şakayık ve güller yurtdışından özelsipariş üzerine getirtilmekte olup tamamı birinci sınıf ipek kumaştır. Bu kumaşkalitesi sayesinde bozulma olmadan, gelin çiçeğini uzun yıllar muhafazaedebilir veya dekoratif amaçlı evinizin bir köşesinde düğün hatıranızıyaşatabilirsiniz. Gelin buketinin öne çıktığı bir diğer nokta ise elbette kidüğün fotoğrafları, çekimlerde vazgeçilmez parçası haline gelen gelinbuketi,  profesyonel  çekimlerde tüm ayrıntıları ilegörünmektedir  gelin buketinizde kullanılan çiçeklerin kalitesi bu açıdanoldukça önemlidir. 

Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.