Gelin Çiçeği Glamour 3lü Set(Gelin Tacı, Yaka Çiçeği)

% 50 indirim
199,00TL
99,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Çiçeği Glamour 3lü Set(Gelin Tacı, Yaka Çiçeği);

Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Gelin çiçeği glamour 3lü Set(gelin tacı, yakaçiçeği) stoklarımızda bulunmaktadır.

GelinBuketi, Gelin Çiçeği, 2016 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli GelinÇiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Gelin Tacı.

Gelin Çiçeği Glamour 3lü Set(Gelin Tacı, Yaka Çiçeği) Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 35 cm
  • Çiçek İçeriği: Büyük şakayık güller:her birinin çapı 9 cm, Tomurcuk şakayık gülller:her birinin çapı 4 cm, Ortanca demeti:çapı 9cm, yapay başaklar, ara dal yeşillikler ve yapraklar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Çiçeği Glamour 3lü Set (Gelin Tacı, Yaka Çiçeği); 

         Gelin çiçeğinin seçiminde önemli rol oynayan etkenlerden bir tanesielbette ki düğün töreninizin gerçekleşeceği mekandır. Tercihinizi açık pembeveya beyaz renklerini içeren bir salondan yana kullandıysanız eğer, glamour tasarımgelin buketimiz tam sizin için… Pembe şakayık ve beyaz ortanca demeti; beyazile açık pembe şakayık güllerin ahenkli birleşimi göz kamaştırıyor. Kendinizeözel bir tarz yaratmak isterseniz eğer gelinliğinize buket içerisinde bulunanrenklerden bir kuşak takarak öne çıkartmak istediğiniz rengi vurgulayabilirsiniz.Buketimizin yanında takım olarak hazırlanan yaka çiçeği firmamızın sizehediyesidir. Buket ve yaka çiçeğinin içerisinde kullandığımız şakayıklar, güllerve ortanca demeti yurtdışından özel sipariş üzerine getirtilmekte olup tamamıbirinci sınıf ipek kumaştır. Bu kumaş kalitesi sayesinde bozulma olmadan,  çiçeğini uzun yıllar muhafaza edebilir veyadekoratif amaçlı evinizin bir köşesinde hatıranızı yaşatabilirsiniz.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.