Reyna Kuru Çiçek Gelin Çiçeği 3lü Set

% 37 indirim
270,00TL
169,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Reyna Kuru Çiçek Gelin Çiçeği 3lü Set;

Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Reyna Kuru Çiçek Gelin Çiçeği 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.

Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Gelin Tacı.

Reyna Kuru Çiçek Gelin Çiçeği 3lü Set;

  • Buket Yüksekliği: 30 cm
  • Buket Çapı: 35 cm
  • Çiçek İçeriği: İri şakayık güller(her birinin çapı 7 cm), cipso, kuru çiçekler, ıslak succulent brokoliler(her birinin çapı 5 cm), yapraklar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

Reyna Kuru Çiçek Gelin Çiçeği 3lü Set

Düğün konseptinizde romantik bir gelin olmayı hayal ediyorsanız eğer, uzman tasarım ekibimiz tarafından binlerce çiçek arasından seçilerek tasarlanan reyna gelin buketimiz tam size göre... Buketimizin yanında tamamlayıcı olan yaka çiçeği de(damatlık smokinlerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.) firmamızın size hediyesidir. Gelin buketi gelin tacı ve yaka çiçeğinin içerisinde kullandığımız şakayık ve güller yurt dışından özel sipariş üzerine getirtilmekte olup tamamı birinci sınıf ipek kumaştır. Bu kumaş kalitesi sayesinde bozulma olmadan, gelin çiçeğini uzun yıllar muhafaza edebilir veya dekoratif amaçlı evinizin bir köşesinde düğün hatıranızı yaşatabilirsiniz. Gelin buketinin öne çıktığı bir diğer nokta ise elbette ki düğün fotoğrafları, çekimlerde vazgeçilmez parçası haline gelen gelin buketi,  profesyonel  çekimlerde tüm ayrıntıları ile görünmektedir  gelin buketinizde kullanılan çiçeklerin kalitesi bu açıdan oldukça önemlidir. 

Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.