Gelin Buketi Hazan 3lü set

% 56 indirim
249,99TL
109,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Buketi Hazan 3lü Set;

 

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoyaverilir. Gelin Buketi Hazan 3lü Set  stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2016 GelinBuketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, ŞakayıkGelin Buketi, Toptan Gelin Buketi, Toptan Gelin Çiçeği, Gelin Buketi Toptan

 

Gelin Buketi Hazan 3lü Set Özellikleri;

·         Buket Yüksekliği: 30 cm

·         Buket Çapı: 30 cm

·         Çiçek İçeriği: şakayık güller, ortancalar, tomurcukgüller, kozalak, cipsolar, ara dallar, yaprak dallar ve kurdelalarbulunmaktadır.

·         Paket içeriği: 1 adet gelin buketi, gelintacı ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Buketi Hazan 3lü Set; 

GelinBuketi özenletarafımızdan hazırlanmıştır. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup sizsakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizdekesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenkve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Düğün konseptiniz de romantik bir gelinolmayı hayal ediyorsanız eğer, uzman tasarım ekibimiz tarafından binlerce çiçekarasından seçilerek tasarlanan hazan gelin buketimiz tam size göre...Buketimizin yanında tamamlayıcı olan yaka çiçeği de(damatlık smokinlerdekullanılmak üzere hazırlanmıştır.) Buket, yaka çiçeği ve gelin tacınıniçerisinde kullandığımız çiçekler yurtdışından özel sipariş üzerinegetirtilmekte olup tamamı birinci sınıf kumaştır. Bu kumaş kalitesi sayesindebozulma olmadan, gelin çiçeğini uzun yıllar muhafaza edebilir veya dekoratifamaçlı evinizin bir köşesinde düğün hatıranızı yaşatabilirsiniz. Gelinbuketinin öne çıktığı bir diğer nokta ise elbette ki düğün fotoğrafları,çekimlerde vazgeçilmez parçası haline gelen  gelin buketi, profesyonel  çekimlerde tüm ayrıntıları ile görünmektedir  gelinbuketinizde kullanılan çiçeklerin kalitesi bu açıdan oldukça önemlidir.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.
 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 109.98
2 54.99 109.98
3 36.66 109.98
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 109.98
2 54.99 109.98
3 36.66 109.98
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 109.98

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.