Gelin Çiçeği Berisa 3lü Set (Gelin Buketi, Gelin Tacı, Yaka Çiçeği)

% 25 indirim
200,00TL
149,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Gelin Çiçeği Berisa 3lü Set (Gelin Buketi, Gelin Tacı, Yaka Çiçeği);

Siparişlerinizaynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Çiçeği Berisa 3lü Set (Gelin Buketi, Gelin Tacı, Yaka Çiçeği) stoklarımızda bulunmaktadır.

Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2017 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi, Gelin Tacı.

Gelin Çiçeği Berisa 3lü Set (Gelin Buketi, Gelin Tacı, Yaka Çiçeği) Özellikleri;

  • Buket Yüksekliği: 35 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: Büyük lüx güller(her birinin çapı:8 cm), iri gerbera, ıslak lale, ortanca, lilyum, karanfil, cipsolar, yeşillik dallar, yeşillik garnitürler, ara dal yeşillikler ve yapraklar bulunmaktadır.
  • Paket içeriği: gelin buketi, gelin tacı ve damat yaka çiçeği

Gelin Çiçeği Berisa 3lü Set (Gelin Buketi, Gelin Tacı, Yaka Çiçeği)

Düğün konseptinizde romantik bir gelin olmayı hayal ediyorsanız eğer, uzman tasarım ekibimiz tarafından binlerce çiçek arasından seçilerek tasarlanan monalisa gelin buketimiz tam size göre... Buketimizin yanında tamamlayıcı olan yaka çiçeği de(damatlık smokinlerde kullanılmak üzere hazırlanmıştır.) firmamızın size hediyesidir. Gelin buketi ve yaka çiçeğinin içerisinde kullandığımız şakayık ve güller yurtdışından özel sipariş üzerine getirtilmekte olup tamamı birinci sınıf ipek kumaştır. Bu kumaş kalitesi sayesinde bozulma olmadan, gelin çiçeğini uzun yıllar muhafaza edebilir veya dekoratif amaçlı evinizin bir köşesinde düğün hatıranızı yaşatabilirsiniz. Gelin buketinin öne çıktığı bir diğer nokta ise elbette ki düğün fotoğrafları, çekimlerde vazgeçilmez parçası haline gelen gelin buketi,  profesyonel  çekimlerde tüm ayrıntıları ile görünmektedir  gelin buketinizde kullanılan çiçeklerin kalitesi bu açıdan oldukça önemlidir. 

Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.