Gelin Buketi Atalante (Ortanca, Gül, Lavanta)

% 50 indirim
150,00TL
74,99TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Gelin Buketi Atalante;

Damat Yaka Çiçeği Hediyemizdir.

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Gelin Buketi Atalante stoklarımızda bulunmaktadır.


Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2016 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Şakayık Gelin Buketi Gelin Buketi Atalante(Ortanca, Gül, Lavanta) Özellikleri;

 • Buket Yüksekliği: 30 cm
 • Buket Çapı: 30 cm
 • Çiçek İçeriği: Büyük ortanca demeti:her birinin çapı 10 cm, Büyük güller, lavantalar, cipsolar, ara dallar,
 • yaprak dallar ve kurdelalar bulunmaktadır.
 • Paket içeriği: 1 adet gelin buketi ve damat yaka çiçeği

 

Gelin Buketi Atalante; 

Sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz gelin buketlerini sadece bizim internet sitemizde bulabilirsiniz. Gelin Buketi özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu dolulukta ve bu kalitede çiçekler kullanılarak oluşturulan gelin çiçekleri yok denecek kadar azdır. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Buketinde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir. Gelin buketlerimizde bilerek hasır abaka yada hasır tül kullanılmamıştır. Hasır abaka yada hasır tül çok çabuk dağılıp, dökülmektedir ve eline alan kişinin eline batmaktadır bu yüzden kullanışlı olmadığından tercih etmemekteyiz. Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.