10lu Lüx Gul Demeti 25 cm Fuşya

% 11 indirim
45,01TL
39,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.

 • Stokta yokÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: 2019 yapay cicek modelleri

10lu Lüx Gül Demeti 25 cm Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. 10lu Lüx Gül Demeti 25 cm stoklarımızda bulunmaktadır. 

Tüm Gelin Eli Düğün Nişan Çiçekleri Fiyatlarını Göster
Tüm Demet Çiçek Fiyatlarını Göster

Tüm Gül Demeti Fiyatlarını Göster10lu Lüx Gül Demeti 25 cm Özellikleri;

 

 • Çiçeğin ismi: 10lu Lüx Gül Demeti 25 cm
 • Ürünün kodu: yc890fuşya
 • Demet başına dal sayısı: 10
 • Dal başına güllerin sayısı: 1
 • Demetteki toplam güllerin sayısı: 10
 • Bir adet gülün çapı: 8 cm
 • Demetin yükselliği: 25 cm
 • Yapay çiçeğin çapı: 20 cm

 

10lu Lüx Gül Demeti Demet Dallarının Tel Çekme Yöntemiyle İmal Edilmesi;
 

Soğuk bir işlem olan tel çekme işlemi uygun biçimlendirme yapılabilecek yumuşak metaller üzerinde uygulanır. Çünkü beyaz 10lu lüx Gül Demeti dekorasyon amaçlı kullanım aşamasına geldiğinde hem kesme hem de eğme uygulanarak biçimlendirilebilme özelliğinde olmalıdır. Yapay Çiçek Deposu kolay şekil alabilen, tel çekme işlemi kaliteli şekilde gerçekleştirilmiş yapay çiçek sunar.

 

Tel çekme işlemi soğuk bir işlem olmasına karşın çekme esnasında mekanik hareketin devamlılığından kaynaklanan bir ısı meydana gelir. İşlem için gerekli malzemeler ise şunlardır; 1. Çekme makineleri, 2. Yağlama aracı, 3. Kalın metal teller, 4. Matrisler yani kalıplar. Tel istenen kalınlığa, yani 10lu lüx Gül Demeti için gereken demet çubuğu kalınlığına, gelinceye kadar birbiri ardına devam eden ve gittikçe küçülen matrislerden geçirilerek çekme işlemi sürdürülür. Bu işlem esnasında metalin tek gramı bile zayi olmaz, çünkü uygulama bir fiziksel işlem olup toplam miktarı değiştirmez. Boy olarak uzayan hammadde kalınlık olarak incelir.

 

Gül Demeti Elde Edilmesinde Tel Kullanılmasının Tarihi;
 

Demirden mamul tellerin kullanımı oldukça uzun bir zaman öncesine dayanır. Öncelikle yapay çiçek sektöründe Gül Demeti dalları elde etmede kullanılmasa da, çiviler, zincirler, cıvatalar, perçinler ya da elektrik kabloları üretmek amacıyla tel üretimi oldukça yaygındı. Savunma amaçlı şarapnel üretiminde dahi tel önemli bir yere sahip olmuş, yapay çiçekler için plastik kaplamalı şekilde kullanılması ise 1960’lı yıllarda en üst seviyeye varmıştır. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.