Lale Lavantalar Başaklar ve Cipsolar Karnavalı Lais Gelin Buketi 3lü Set

% 50 indirim
200,00TL
99,98TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Lale Lavantalar Başaklar ve Cipsolar Karnavalı Lais Gelin Buketi 3lü Set;

Gelin Çiçeği Gelin Tacı ve Damat Yaka Çiçeği

Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Lale Lavantalar Başaklar ve Cipsolar Karnavalı Lais Gelin Buketi 3lü Set stoklarımızda bulunmaktadır.


Gelin Buketi, Gelin Çiçeği, 2018 Gelin Buketi Fiyatları, Gelin Eli, Kaliteli Gelin Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Kuru Gelin Çiçeği, Kuru ÇiçekLale Lavantalar Başaklar ve Cipsolar Karnavalı Lais Gelin Buketi 3lü Set;

  • Buket Yüksekliği: 35 cm
  • Buket Çapı: 30 cm
  • Çiçek İçeriği: Lale, doğal kuru başak, lavanta, yeşillik garnitürler, cipsolar, ara dallar, yaprak dallar, doğal rafya bulunmaktadır. 
  • Paket içeriği: 1 adet gelin çiçeği gelin tacı ve damat yaka çiçeği

 

Lale Lavantalar Başaklar ve Cipsolar Karnavalı Lais Gelin Buketi 3lü Set

Gelin Çiçeği özenle tarafımızdan tanzim edilmiştir. Bu gelin çiçeğini elde edebilmek için piyasada 40-50tl ye satılan demetler bozularak bir araya getirilmiştir. Göz nuru ve emek ürünüdür. Gelin Çiçeği'nde kullanılan çiçekler kesinlikle; kağıt, köpük yada latekse değildir. Gelin Çiçeği 1. Sınıf kumaştan üretilmiş olup siz sakladığınız sürece bir ömür size arkadaşlık edecektir. Gelin buketlerimizde kesinlikle bozulma, dağılma, yıpranma vb. durumlar olmaz. Çiçekler özenle ahenk ve uyum içerisinde bir araya getirilmiştir.  Gelin Buketleri tamamı ile kendi özel tasarımımızdır.


Gelin Buketleri Kişiye özel hazırlandığı için iadesi alınamaz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.