9lu yapay bahar dalı (yapay çiçek –açık kırmızı)

% 10 indirim
11,00TL
9,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • 2-3 gün içindeÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

yapay bahar dalı fiyatları (yapay çiçek -açık kırmızı);

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. yapay bahar dalı açık kırmızı yapay çiçek stoklarımızda bulunmaktadır. 

yapay çiçek genel bilgi

tüm yapay çiçek fiyatlarını göster

tüm demet çiçek fiyatlarını göster

tüm bahar dalı demeti fiyatlarını göster


9lu yapay bahar dalı (yapay çiçek –açık kırmızı) özellikleri;

 

 • Yapay bahar dalı ürün kodu: k602 kırmızı
 • Yapay bahar dalları sayısı: 9
 • Yapay çiçek malzemeleri olarak yapraklar da kullanılmıştır.
 • Bahar dalı duvar kâğıdı ile uyum sağlayabilecek ucuz yapay çiçek için yükseklik: 40 cm
 • Bahar dalları yapay çiçek için belirlenmiş genişlik: 23 cm
 • Bahar dalı bitkisi doğal ortamında iyi hisler uyandıran, ferahlık veren bir yapısı olması sebebiyle yapay çiçek yapımı için kullanışlı bir örnektir.
 • Yapay dallar genellikle yapay çiçek toptancıları tarafından internet siteleri aracılığıyla yapay çiçek siparişi verebileceğiniz şekilde hizmetinize sunulur.

 

Örnek ekosistemler ve 9lu yapay bahar dalı (yapay çiçek –açık kırmızı);

İçyapısı itibariyle ekosistem hareketli bir alandır. Zamanla ve coğrafyaya bağlı olarak üç nitelik sürekli değişime uğrar. Bu üç nitelik şunlardır; 1. Besinsel yapılar, 2. Biyolojik, jeolojik ve kimyasal döngüler, 3. Enerjinin akışı. Örnek olarak bir nehirdeki su seviyesi verilebilir. Su döngüsünün hangi aralıklarla ve ne şekilde değiştiği bu bölgede yaşayan canlılık çeşidinden, tür sayısına, türleri oluşturan adedine ve fiziksel özelliklerine kadar her durumu etkileyecektir. 9lu yapay bahar dalı (yapay çiçek –açık kırmızı) gibi ürünlere malzeme sağlayan en geniş ekosistem ise biyosferdir global sebeplerin önemi anlaşılırsa, ekosistemler arasındaki örgütlenmenin de önemi ortaya çıkmış olur. Bu global sebepler şu şekilde sıralanabilir; 1. Türlerin taşınmasının globalleşmesi, 2. Biyolojik ve kimyasal döngülerin temel oluşturması, 3. İnsanların yaşamsal faaliyetlerinden ve doğal değişikliklerden kaynaklanan iklimsel değişimler.

Tür çeşitliliği ve tür çeşitliliğinin 9lu yapay bahar dalı (yapay çiçek –açık kırmızı) gibi ürünlerin yapımında olumlu etkisi;

Canlı örgütlenmesinin özelliklerinin tamamını taşıyan biyolojik çeşitlilik hem genlere hem de ekosistemlere etki eder. Canlı türlerinin tanımını yapmak için gereksinim duyan meslek grupları arasında zoologlar ve botanikçiler bulunur. On sekizinci yüzyılda bu alanda çalışan Carl Linnaeus yaklaşık dokuz bin hayvan ve bitki türünü döküm olarak kayda geçmiştir. Günümüzde döküm hala devam etmektedir ve her yıl on bin ile on beş bin yeni türün bu döküm çalışmalarına dâhil edildiği bilinmektedir. 9lu yapay bahar dalı (yapay çiçek –açık kırmızı) gibi endüstriyel ürünler için malzeme sağlayan doğal sistemler için tür çeşitliliğinin zenginliği olumlu katkı sağlar. Çok tür, alternatif hammadde demektir. 

Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9
2 4.95 9.9
3 3.3 9.9
Ay Taksit Toplam
1 Peşin 9.9

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.