Dekoratif Ahşap MDF Saksı ve Çiçeklik Antrasit Mavi 60cm

% 40 indirim
249,99TL
149,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


  • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

  • Aynı Gün Kargo

    %100 Müşteri Memnuniyeti

    Özel Koli

Etiketler: ahsap mdf saksi

Dekoratif Ahşap MDF Saksı Antrasit Mavi 60cm Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Dekoratif Ahşap MDF Saksı Antrasit Mavi 60cm stoklarımızda bulunmaktadır. 

Modern ahşap saksı, mdf çiçeklik, mdf ahşap çiçek saksısı, toptan ahşap saksı, otel avm işyeri apartman girişi çiçeklik ve saksi , ayaklı ahşap çiçeklik, ayaklı saksı, mdf çiçeklik, seperatör 

Dekoratif Ahşap MDF Saksı Antrasit Mavi 60cm özellikleri;

 

·   

·         Saksı Yüksekliği:  60 cm 

       Saksı Üst kısmı:   32 cm  *  32 cm

       Saksı Alt Taban kısmı:  22 cm  *  22 cm

       Strafor koymak için iç boşluk (Derinlik) : 20 cm 

       Saksı üzerine dönülen çerçeve: 3 cm * 3 cm 


Dekoratif Ahşap MDF Saksı Antrasit Mavi 60cm 1.kalite malzeme kullanılarak yapılmıştır. Astar ve 2 kat boya uygulaması ile dekoratif görünümü kazandırılmıştır. Ürün alt kısmında 4 adet çakmalı küçük yuvarlak ayak vardır, bu sayede zeminde kaymaz zemini çizmez ve ıslanmaz. Ürün ahşap olduğundan yıllarca bozulmadan kullanabilirsiniz.

Yapay bitki ve çiçeklerinizi üründe kullanabilmeniz için üst kısımda 20cm lik set yapılmıştır. Bu boşluğa 10cm kalınlığında strafor köpük koyarak bitki ve çiçeklerinizi saplayabilir kalan 10 cm yüksekliği dekoratif dolamit taşlarla yada cürüf ponza taşlarıyla doldurabilirsiniz. Mekanınıza güzellik katacak ahşap mdf saksı ve çiçeklik özenli paketlemeyle sizlere ulaştırılacaktır. 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.