Ahşap Görünümlü Beton Saksı Yosunlu Set Yapay Bitkili Model

% 50 indirim
100,01TL
49,90TL

* Önemli Not
Çiçeklerimizin bütün hepsinin ayrıntılı ölçüleri açıklama kısmında yazmaktadır. Buna dikkat ederseniz çiçeklerin umduğunuzdan büyük yada küçük gelme ihtimali söz konusu olmaz.


 • Stokta varÜrünü satın aldığınız taktirde aynı gün kargoda!

 • Aynı Gün Kargo

  %100 Müşteri Memnuniyeti

  Özel Koli

Etiketler: beton saksi succulent

Ahşap Görünümlü Beton Saksı Yosunlu Set Yapay Bitkili Model Fiyatları;

     Siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilir. Ahşap Görünümlü Beton Saksı Yosunlu Set Yapay Bitkili Model stoklarımızda bulunmaktadır. 

Yapay Ağaç Tanzimi, Yapay Çiçek, Toptan Yapay Çiçek Tanzimi, Yapay Çiçek Toptancıları, Toptan Yapay Çiçek, Yapay Ağaç, mini top kirpi, Mermer görünümlü beton saksı, silikon kalıp beton saksılı çiçek

Ahşap Görünümlü Beton Saksı Yosunlu Set Yapay Bitkili Model Özellikleri; 

 • Taban altlık dahil toplam yükseklik: 30 cm
 • Bitki genişliği: 25 cm
 • Saksı Dış Çap: 13 cm 
 • Saksı Tablası: 14.5 cm x 14.5 cm 

  • El yapımı 1. kalite beton saksıdır. Şekli bozuk kalıba tam oturmamış gözenekleri çıkmış saksıları titizlikle eleyip hatasız 1.kalite olanlar gönderilmektedir.Dış mekan kullanımına uygundur. Beton Saksılar çizilmeye ve kırılmaya son derece dayanıklı malzemedir. Tabla kısmına ve saksı üzerine doğal yosun yapıştırılmıştır. Görseldeki gibi yapay bitkilerle gönderim yapılacaktır. Saksıya eskitme uygulanarak doğal görünüm kazandırılmıştır.
  • *Beton Saksı altlarına koruyucu keçe yapıştırılmıştır. Bu sayede konulduğu yerden kaymaz ve yüzeyi çizmez. Lake kaplı masa, sehpa ve mobilyalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


    Not: Ürün fabrikasyon olmayıp silikon kalıplara elle harç dökülerek yapılmıştır. Harç içerisine giren boya da göz kararı konulduğu için görseldeki desene ve tona yakın olan gönderilecektir. Her bir saksı diğerlerinden desen olarak farklıdır.


 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.